SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 303603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Aras84
Robi sie ciekawie jak zawsze Panowie dzial Doping Zdjecia i porownania, roznice jakies mile widziane. Osobiscie do tej pory nie spotkalem sie z walem tadu.




Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-01-04 23:49:27


J/w czekamy na zdjęcia i różnice. No i te różnice w działaniu po 4 dniach od zakupu "oryginalnego" Tada. Chociaż ten w Polsce jak wyczytałam u ciebie w sumie działa tylko gorzej to już sam nie wiem, może to wałek tylko np w 70%?
Siejesz ferment, ot co.

Bilem glutation hiszpański (nie pamiętam nazwy), ridutox włoski, tada włoskiego zarówno w tej starej wersji jak i nowej, tada w beczulkach 2500mg do którego był dolaczany komplet do wlewow dozylnych :) i jeszcze jakiś inny glutation którego nazwy nie pamiętam. Rozpuszczalbosc, zapach, jak i w koncu dzialanie na mój podtruty organizm - napewno przez te wszystkie lata bilem waly ktore miały wszystkie te cechy wspólne.


Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-01-05 13:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Wszyscy macie fejka tylko ja mam orginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
nie taki był mój cel, nie interesuje mnie co kto wbija czy ma wala czy nie dla informacji to napisałem, zdjęcia mogę wrzucić, ale tylko tego z apteki bo tamtego już nie mam a nie będę kupował wała specjalnie żeby fotki wrzucić, ale wygląda praktycznie tak samo, możecie mi nie wierzyć nie zależy mi wycieczka na placka przy okazji do apteki i będziecie mieli dowód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
a no i oczywiście ze coś w wałku musi być przecież tad jest na tyle specificzny ze by to nie przeszło gdyby tam był jakiś proszek zwykły, zapach i rozpuszczalność jest bardzo charakterystyczna

zresztą to tak samo jak z testosteronem, walki tez działają, ten kto miał teścia z apteki to wie o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
wrzuc zdjecia


Zmieniony przez - wit3k w dniu 2017-01-05 16:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Spokojnie, wszystko sie moze zdarzyc
Wstawisz dobre fotki apteki, porownamy, pogadamy
Ile kosztowal tad w aptece ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
jutro wrzucę fotki, bo będę miał więcej czasu, szkoda ze nie mam tego stad to bym porównał, ale w działaniu naprawdę jest różnica, chociaż ten stary bez naklejki i tak lepiej działał

a kosztował 29.50 euro

i jedno pytanko do tych którzy walili tada w kabel, duża jest różnica w działaniu niż domieśniowo?


Zmieniony przez - Bykos w dniu 2017-01-05 17:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Duza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2709
Moze ktos linka wyslac na PW gdzie to kupic? Znalazlem kilka ale lepiej wziasc juz sprawdzone ;P dzieki!

Zieniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bykos


i jedno pytanko do tych którzy walili tada w kabel, duża jest różnica w działaniu niż domieśniowo?



Dla mnie zadna

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium