SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 303748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 94 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
odswiezam jestem aktualnie we wloszech , i udalo mi sie zakupic to cudenko Tationil (1 amp/600 mg) 10 w paczce , weszlem do pierwszej lepszej apteki z taka dupa co mowi po wlosku , i mowie jej pytaj sie o tationil no to sie spytala koles sie spytal ile tego i tak dalej przyniosl to i ja do niej mowie wez sie spytaj o recepte (gdybym ja jej nie kazal sie spytac o to prawdopodobnie ten farmaceuta w ogole by o tym nie wspomnial) mowie ze niby na recepte ale da nam bez zaplacilem 29euro z groszem za pake , odswieze ten temat jeszcze raz jak wroce do polski po 1 wrzesnia i zdam relacje z odczuc :) bylbym zapomnial pytalem sie rowniez o jakis tanszy odpowiednik ale powiedzialem ze nie maja/ badz nie ma nie wnikalem w to :)

Zmieniony przez - epz w dniu 2009-08-08 13:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
Mam jeszcze jedno pytanie do osob ktore braly tationil , moj proche jest jak to ujac ze tak powiem jednolita bryla nie jest to proszek ktory lata w srodku tylko taka brylka czy to normalne ? moze to przez temeperature ktora tam panuje :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
jak wzieles z apteki to nie wynajduj ******* tylko wbiaj i ciesz sie efektami

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
...

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-08-08 17:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
gdzie dokładnie we włoszech to było???północne czy południowe??bo to jakby inne państawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
polnoc niedalek boloni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955


ok zakupielm dzisiaj i juz jestem po 1 strzale powiem ze nie wytrzymalem 4ml zrobilem w jeden poslad 2ml i w drugi 2ml bo hojowo bolalo jakos mimo ze robilem powoli
2 sprawa w dawkowaniu pisze w ciezkich przypadkach dawkowac od1-2 fiolek dziennie w lekkich polowe tego czyli 1 fiolke dziennie i nie pisze przez ile ma to powiedziec niby lekarz. Sk. uboczne moga wystepowac wymioty i nic wiecej ok to tyle daje tez foto ciekawe jak to zadziala
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
matka aptekarka mówi mi,że tego nie ma w hurtowniach ale jest " Spirulina" po opisie w necie widze,że właściwości ma podobne. Może ktoś stosował to ?

-----
Masa z tobą
-----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium