SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 303609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
igła 5,biłem domięśniowo,po dodaniu rozpuszczalnika słabo się rozpuszcza trzeba się trochę natrząść tym,po rozpuszczeniu jak woda,tak więc 5 wchodzi gładko.Dałem całą ampe 600 mg.Polece chyba 10 tyg na tym,jeden strzał na tydz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24206 Napisanych postów 67941 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537305
pamietam na poczatku ktos dawal relacje z kuracji, ale dzielil dawke na 2 razy i tak nie do konca zrozumiala byla jego kuracja

dzieki za pomoc, sog nie wchodzi

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro jest to grupa aminokwasów jak gh to dzielenie wpływa niekorzystnie na działanie,krótko mówiąc zostawiając rozpuszczony roztwór jest on bezużyteczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24206 Napisanych postów 67941 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537305
no to ktos bil 300 mg real i potem 300 mg fake, a efekty odczuwal bardzo korzystne
tak czy inaczej zaczne kuracje na dniach to tez cos wpisze

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
no dobra panowie takie pytanko ..wyglądam jak kopciuszek choć długo już nie kopce.. ale taki struty jestem,siwy ryj podkrążone oczy..ogółem zoombie .. czy po tym faktycznie zrobię się kolorowy na pysku jak zdrowa brzoskwinka,zero zamuły,lepszy nastrój ,znikną zaburzenia wzrokowe ,syfy ,wulkany i ogółem full wital? czy też aż takie to dobre nie jest .po prostu kolejna witamina(chodzi mi o działanie ..bo wiem że to nie witamina).bo nie wiem czy sie rujnować a ogułem potrzebuje szybki rescue bo niewyglądam dobrze a musze dobrą prace znaleść i wiadomo o co chodzi..

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
ja na poczatku dzielilem 600mg na dwie porcje, ale ktos przetlumaczyl ulotke i stwierdzil ze powinno sie podawac calosc bo inaczej traci swoje wlasciwosci wiec tak zaczelem bic.
z efektow jestem zadowolony

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darmozjad myślę że sporo by tobie to pomogło, z reguły witamin się nie odczuwa a działanie tego jest naprawdę mocno odczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Bajciejek nie przesadzaj,bardziej to siła sugestii.
Właśnie poszedł 8 flakonik i jedyne co mogę przyznać to poprawa cery,włosów,paznokci

Jak tak was glutation rozz******ala to broń boże nie łapcie się za persen bo zaczniecie noddować jak po dobrej Helupie

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
na drugi dzień powstały guzek rozszedł się,zero dyskomfortu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
panowie ten rozpuszczalnik z tego będzie się nadawał go rozrobienia hcg?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium