SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 303845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
sroxxx
Zdazalo sie na pewno komus z Was ze ampy z solventem do rozrobie ia pekla. Z czym w takim przypadku rozrabialiscie proch ??


Pewny jesteś pochodzenia..?
Pekały/pękają viale w podróbach jedne i drugie. (niska jakość użytego szkła/wykonania) ..
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Mi kiedyś jak spadł na terakotę to się rozbiła ta ampa
Ta z proszkiem w grubszym szkle akurat a wiec plus

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
krzykacz
sroxxx
Zdazalo sie na pewno komus z Was ze ampy z solventem do rozrobie ia pekla. Z czym w takim przypadku rozrabialiscie proch ??


Pewny jesteś pochodzenia..?
Pekały/pękają viale w podróbach jedne i drugie. (niska jakość użytego szkła/wykonania) ..


Znajomy mowi ze ciagnie to z Wloch, nigdy mnie nie oklamal. Brala od niego tez znajoma pielegniarka ktora uzywa tego w swoim punkcie z wlewami, mowi ze przed podaniem ludziom tez miala obawy ale dala dalej znajomemu gdzie badaja rozne rzeczy i wyszlo bardzo dobrze jakosciowo, co potwierdzilyby slowa znajomego (od tada) tak jak nam mowil ze ma ori.

Wyslalem foty tez kolesiowi z neta ktory twierdzi ze sciaga z Wloch rowniez dla punktow z wlewami i rowniez potwierdzil mi ze mam ori, bo fejk czyms tam sie roznil.

Mi pekla 1 ampa z ta woda. Viale z prochem sa cale.

Rozrabiam 400mg/3ml i wchodzi dobrze. Czuc takie rozpieranie przy wtlaczaniu, ale bolem bym tego nie nazwal.

Zastanawiam sie tylko z czym rozrobic ta ostatnia ampe. Czy rozrobic w 2ml, wtedy wystarczy jedna ampa wody na dwa viale. I uderze 1200mg/ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
krzykacz
sroxxx
Zdazalo sie na pewno komus z Was ze ampy z solventem do rozrobie ia pekla. Z czym w takim przypadku rozrabialiscie proch ??


Pewny jesteś pochodzenia..?
Pekały/pękają viale w podróbach jedne i drugie. (niska jakość użytego szkła/wykonania) ..


99,9% pewnosci, ten 1% to tylko dlatego ze sam tego w Wloszech nie kupilem.
Znajomy wysylal mi zdjecia calych zbiorczych firmowych kartonow w jakich to kupuje od producenta/hurtowni.




Zmieniony przez - sroxxx w dniu 2023-03-29 03:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
I czujecie działanie ? bo ja dawalaem 3 razy w tyg po 1 amp i tak średnio cos czułema też miałem z apteki wyciagane na paragon z włoch

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
I chyba obecnie już na recke jest we Włoszech czy mylę się ?? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
ziki2000
I czujecie działanie ? bo ja dawalaem 3 razy w tyg po 1 amp i tak średnio cos czułema też miałem z apteki wyciagane na paragon z włoch


A co tu czuc ? To chyba nie srodek by cos czuc. Ja zjechalem opakowanie cale praktycznie 400mg/vial e2d.

Teraz panuje jakis wirus, kazdy z zawalonym gardlem, nosem lazi, mnie tez cos rozkladac zaczynalo, ale 2-3 dni i puscilo, a kobiete np trzyma juz kilkanascie dni i chodzi zachrypnieta… ale czy tad mial tu jakis wplyw to cholera go wie.

Zastanawiam sie tylko ile czasu to mozna ciagnac ? Takie dawkowanie 400mg e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Nic nie czuć a więc rewelacja rozumiem ze polecasz ...a czuc chociażby lepsza regenerację itd...PROSTE

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja walilem 2 opakowania pod rząd dawka e2d 400...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
400 mg ???Co wy bijecie ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium