SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 303706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
crashhh opisz dokladnie co Ci bylo, skąd wiesz, ze to od tada i jak to się skonczylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288
A wiec biorąc tadka zacząłem mieć dziwne swędzenia które mi się przekształciły w plamki czerwone wyglądające jak łupież pstry. bylem u dermatologa i powiedziała ze to łupież i dalej brałem tego tadka w świadomości ze to jest łupież ale to się pogarszało coraz bardziej i poszedłem do innej dermatolog i stwierdziła ze to zapalenie jakieś i infekcja... po odłożeniu pana tadka objawy ustępowały po 1,5 miesiąca na początku, wiec jak już prawie wyleczyłem to postanowiłem wziasc pana tadka jeszcze raz i wtedy była masakra poprostu parę miechów katorgi. wp***u to odstawiłem i bylem na 100% przekonany ze ta infekcja to Pan Tadziu!!! I nie chce mi się poraz kolejny opowiadać co jak i z czym bo biorąc na początku ten środek bylem świecie przekonany ze mi pomoże zregeneruje itp a tu było na odwrót także niech każdy ma swój rozum i jak chce to bierze ale ja na swoim przykładzie odradzam chyba ze chcesz chodzić i wyglądać jak biedronka parę miesięcy to życzę powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
ciekawe, to srodek apteczny, wiec powinien byc czysty. wyglada na to, ze jakas substancja tak na ciebie dziala..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4012
Moze masz poprostu pecha i jestes tym 1 na iles tam tysięcy... bywa i tak..jednak TADek sprawdził sie u masy osób , i to z świetnymi rezultatami...Nie mozna niestety podchodzić do niego tak jak mówisz - bo póki co jesteś jedyny z takim problemem..Poprzeglądajcie zagraniczne fora, też wypowiedzi bardzo pozytywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zdecydowania masz pecha. ja wbiłem juz w ciagu roku łacznie 30 amp i tylko same pozytywy
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
włoska apteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2743
Dobra Dlaczego ludziska wciaz robicie z siebie kruliki laboratoryjne na rynku jest juz tyle sprawdzonych i testowanych srodkow a wam wciaz malo. Nie jestem w stanie tego pojac?????

Jesteś jak wuzek daje ci dwa złote i pcham cie ile chce
Ch** w dupe temu, co sprzyja dzielnicowemu
Lepij z p***y nie wychodzić niż burakiem sie urodzić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
przeciez tad jest sprawdzony i znany. toz to glutation zwykly. poczytaj troche a nie pizgasz z dupy opinie i zapierdzasz nas ignorancją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4639
a jak z dostępnością aktualnie w PL?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium