SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING WYLACZNIE NA SILE!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MACIE JAKIES PRZEPISY, ROZKLAD CWICZEN LUB COS PODOBNEGO.
CHODZI MI O TYPOWY SILOWY TRENING.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pamietajj !!!!!!!!!!!!
slij na FTP
pozdrawiam --i jedno wiecej-


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
za dwa tygodnie będę miał 3 miesięczny trening trójboju siłowego. Rozpisze mi go pewien 54 letni trójboista, który ma uprawnienia trenera tej dyscypliny. Napisz do mnie na priv, to Ci wyślę.
tak przy okazji: gość ma nieziemską moc. Jak na 54 latka to rozpierdziela gości 20 lat młodszych bez problemu (może nie startujących trójboistów, już jednak ma trochę lat). jak będę miał 54 (jeśli dożyję) to chciałbym mieć taką moc

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dyq ja się piszę na 100 procent na ten trening, jak tylko będziesz miał to ślij na priva.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
spox, nie ma sprawy. Sam jestem ciekawy, jak to wygląda. Wiem że potrzeba dużo regeneracji, 3 x trening w tygodniu, dobre odżywianie. Klient ma uprawnienia trenera więc coś chyba wie na ten temat. Poza tym przygotowuje jakiegoś zawodnika konkurencyjnego dla Stanaszka.

Jak będę miał to na pewno napiszę i wyślę

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DYQ OK NAPEWNO SIE Z TOBA SKONTAKTUJE

THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4732
dyq jakbyś mógł to też poproszę. może nareszcie coś się ława ruszy, bo ostatnio kiepsko z tym [email protected]

adix

adix

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
dyq jezeli nie sprawi ci to problemu to poprosze [email protected]

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dyq - jak możesz to prześlij i mi , za jakiś czas sie przyda [email protected]

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak możesz to ja też proszę [email protected]

nic dodać nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, 3 razy w tygodniu, duzo papu i duzo regeneracji, ale trening jest bardzo zmudny i wiele osob po prostu nie wytrzymuje ... to tak jakbys wykopywal dol a potem zakopywal. A szczegoly wysle dyq :)

YarQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
dyq moze wrzuc na ftp to bedzie latwiej i bezproblemowo

pozdrawiam

" a może tak bez motta ??? "

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tluszczu a areoby

Następny temat

sila, masa, rzezba?

Wiecej