SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA MASĘ :{ - słowa krytyki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Waga czy "centymetr". Cwiczysz juz cos? A moze to dlatego ze nie cwiczysz a dotad spalales miesnie i trezeba bylo dac im odrosnac?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Trudno żeby mój biceps wazył 33 kg ;) W cmach dane rzecz jasna :) A z wagą to była żaluzja do wiadomo czego ;) Ostatnio wskazała mi nagle 73 kg :( A wcześniej ważyłem 69,7 kg :{ ALbo sie nażarłem, albo już nie wiem co :( Elektroniczne sa chyba do bani. No i żeby 3,5 cma bica od nic nierobienia :) TO o co chodzi. Trenuje jak gupi nic - nie trenuje samo rośnie ... ludzie po co trenujecie tylko się męczycie <rotfl>

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dokladnie to co napisalem.

Podoba mi sie okreslenie: "Trenuje jak gupi nic"

Kto powiedzial ze obwod jest w kg?

Ale jeszcze troche nie cwicz i zaczniesz flaczec.

Moj kolezka trenowal "jak glupi" i po tygodniu przerwy przytyl w 6 kg miesni mniej jedzac.

Nie odrzucaj doswiadczenia, ucz sie. Cwiczysz pare tygodni, postepy sie zatrzymuja i tydzien off - zmiana planu i od nowa.
Jasne zolnierzu????

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Ta est !!!

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Qrcze troche sadła na bzrucho wpadło :( Przez te kurczaczki chyba :{ Muszę przystopować. Czego lepiej jeść więcej : twarogu chudego, kurczaczka czy tuńćzyka CHodzi mi o to od czego najmniej przybędzie tłuszczu

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Zeby to bylo takie wszystko proste. Poczytaj jakies posty na ten temat bo ja musialbym pisac oddzielny artykul, a powszechnie wiadomo jak ja sie rozpisuje i "gmatwam".

Poza tym jako wegetarianin....

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Wegetarianin a to dobre. A te Twoje plecki to co na sojowym białeczku tak urosły :>

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Plecki: lepiej poczytaj jak je zbudowalem i ile czasu to zabralo: https://www.sfd.pl/temat281827/ 
teraz wiesz jak sie rozpisuje...

Veggie? Tak jest, od 9 lat

Ale kto powiedzial ze jem soje? Bialko serwatkowe, jajka , twarog... czasem czerwona fasolka dla smaku.

Pewnie polowa forum mysli ze sciemniam z wynikami z albo kox wpie*dalam, ale po 18 latach zmagan cos sie malezy a tu prawie same dzieci i koxy wiec nie ma co sie klocic bo wiedza najlepiej.

Daniel Grabowski tez jest weg.
Moj najlepszy kumpel - w sumie tak samo silny - takze.

Ach te przesady. Bez nich tak trudno o swiatopoglad.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Sorki ;) Nie wyczułem ironi w Twoim głosie

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dobre! Wiec mnie slyszysz? Ale ja nic nie mowie kiedy pisze na klawiaturze.
Poza tym tam nie bylo ironii az do ost zdania, w ktorym powinienes ja na 100% ZOBACZYC.

POWIEDZ MI LEPIEJ CO SADZISZ O ARTYLULE...
I o treningu co Ci rozpisalem...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może być taki trening obwodowy?

Następny temat

Bicepsy nie rosną!

WHEY premium