SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA MASĘ :{ - słowa krytyki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Jełśichodiz o trening to robię tydzień przerwy. Pozatym neizabardzo mam możliwości prowadzenia zróżnicowanego treningu ze względu na ograniczoną ilość sprzętu i czasu. Nie móiąc o braku ciężarów :{

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no wlasnie, ile masz ciezaru?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Na sztandze wisi już 70 kg,na jednej hantli 30 kg na drugiej 15 kg. Mam jescze takie małe hantelki z gwintowanymi ciężarkami, ale są bezużyteczne.

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W takim razie ulozylem chyba za slaby plan... Zastanowie sie i zweryfikuje pozniej. Narazie.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Spokojnie. Jest cały tydzień :)

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Sprawdziłem sobie dodatkowe możliwości ćwiczeń na sprzęcie co mam. Szału nie ma. Chiałem robić łąwke skosem w dół, ale przyłożenie jest tak beznadziejne, że szkoda kręgosłupa - cały czas zjeżdzam na niej na dół - a ile można nogami blokować :{ Zostaje na 100% ławka płasko i wykombinowałem skos górę - choć stojaki są mocno niestabilne :{ Biceps i triceps połącze w superserię jak Joe Weider przykazał, albo się rozmyślę.

Dla relaksu zrobiłem sobie dziś po 3 serie i 9 powtórzeń. Wogólę nie czuję zmęczenia a napięcie mięśniowe ledwo odczuwalne :{ Obyście mieli racje bo ja się cuzję jakbym cały dzien Cartoon Network oglądał ;)

Odczuwam brak dwuch hantli. Może coś wykombinuje, ale z tymi ciężąrami to pole manewru nijakie. Przydałoby się z 20 kg na samą sztangę :{ Mogę jescze wrzócić na nią koła od samochodu - zawsze z 25 kg więcej ;) Nie mam identycznych ciężarów, które mógłbym równomiernie rozłożyć na 2 hantelki - zawsze wychdozi 0,5 kg różnicy :{

Chyba dorzucę unoszenie przedramion ze sztangą nachwytem.

Co do planu to ... yhymm ... tylko nie krzyczeć mi tu że do bani i wogóle - narazie to wersja z wyłączeniem hantli. Nie wiem czemu, ale ja byłbym za 5x9 powtórzeń. Po 3 seriach nie czuję, że wykonałem jakąs pracę. Może te 5 będzie optimum. No i z tym sprzętem takie fikołki jak martwy ciąg muszę sobi odpuścić. Sprzętu brak. To co znalazłem to pozostałości po zabawach z dzieciństwa - widac miałem żelbetonowe zabwki LOL ;) Tam gdzie nie ma 5x9 to wiadomo, że to izometryczne i będzie tylko przybywać i przybywac ... ;)

PON/ŚRO/PIĄ : <klatka+łapki>

- ławka skos góra 5x9
- ławka płasko 5x9
- biceps 5x9
- triceps 5x9
- sztanga przedramieniem nachwytem 5x9

WTO/CZW : <brzuch>

- podciąganie 5xmax
- podciąganie nóg w zwisie 5x13
- unoszenie nóg w zwisie 5x13
- brzuszki 5x39
- "gibanie bokiem" ;) 5x39 (jedyny wyjątek, zwiększone powtórzenia bo nie ma kilo aby dorzucić :()

Jak wspominałem, to plan tylko uwzględniający 2 czynniki - ilość sprzętu jaki posiadam, i co bym chciał wyćwiczyć. "Obróbka termiczna" dopiero przed nami :D

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sorry ze to tyle trwalo, ale zastanawialem sie jak to zgrac z twoimi priorytetami. chcesz rezbienia, zmeczenia i masy i wytrzymalosci na raz..
Ciezaru ni sprzetu raczej nie masz... wszystkich miesni nie chcesz cwiczyc...

Oto co wydumalem.

PON:
-wyciskanie siedzac: regresja 70kg*max, 60kg*max, 50kg*max, 40kg*max, 30kg*max
-wyciskanie lezac: regresja 70kg*max, 60kg*max, 50kg*max, 40kg*max, 30kg*max
-czacholamacze: regresja ciezar sam dobierz: 15,12,10,8,20

WT:
-zarzuty: regresja 70kg*max, 60kg*max, 50kg*max, 40kg*max, 30kg*max (tu juz mozna sila samych rak(barki, bicepsy)
-podciaganie na drazku podchwytem
: z ciezarem: 30kg*max, 20kg*max, 10kg*max, waga ciala*max, z nogami na krzesle(=odciazenie)*max
-uginanie ramion podchwytem: regresja ciezar sam dobierz: 15,12,10,8,20

SR:
-brzuch
-biegi
-inne sprawnosciowki

CZW:
-wyciskanie na skosnej: 3*15p
-wyciskanie na bary podchwytem: 3*15p
-wyc lezac w waskim chwycie: 3*15
-francuskie wyciskanie siedzac: 3*15

PT:
-wioslowanie ze sztanga: regresja 70kg*max, 60kg*max, 50kg*max, 40kg*max, 30kg*max (tu juz mozna sila samych rak(barki, bicepsy)
-podciaganie na drazku szeroko: 3*15
-podciaganie do brody: 3*15
-uginanie nachwytem laczone z podchwytem: 3*(15+15)

SOB:
To co w srode.

Czekam na slowa krytyki, pozdro!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Co to czachołamacz ?! Ostatnio słyszałem tylko o trzyczasowymmaczu ;) Tamten trening poleciał do śmietnika zanim post doszedł na serwer ;) Teraz tylk omasa, rzeżba na koncu. Pozdrawiam :)

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
To wywal bieganie, zostanie masa jesli czas serii nie przekroczy 60sek!
Czacholamacze to francuskie wyciskanie lezac (na triceps). Bardzo popularne.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Przecież pisałem już wcześniej, że biganie odłożyłem.

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może być taki trening obwodowy?

Następny temat

Bicepsy nie rosną!

WHEY premium