SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA MASĘ :{ - słowa krytyki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
bez sensu...pompki nie pomoga...lepiej trening izometryczny-byl niedawno gdzies tu artykul-poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Z pompkami to był żart. Od pompek mam już kwadratowe piersi :{ Teraz kombinuję jak je zaokrąglić ;) Wcześniej nie zwracałem uwagi jak mi mięśnie rosną. Teraz jednak, chiałbym aby to w miarę dobrze wyglądało (i "apetycznie" dla dziewczyn oczywiście :D ) a nie jak u Bruca Lee "kwadratura koła" (z pełnym szacunkiem dla B. Lee !!!) .

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298


Oto jedna fotka :

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298


I druga :

Da się to jakoś zaokrąglić ?! Chodiz mi o jakieś szcególne formy wykonywania poszczeólnych ćwiczeń na dany mięsień. Np. słyszałem, że wykonując pełne wyprosty przedramiom biceps staję się okrągły.

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298


I trzecia ostatnia :

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ale co ma wynikac z tych fotek? jak chcesz nadal tak wygladac to cwicz jak pisales a jak bys chcial dorbze wygladac to lepiej poczytaj o treningach i diecie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Nazwanie "innego wyglądu" dobrym wydaje mi się tu "z lekka" nadużyciem. Nie rozpatrujemy tu kwesti czy to się komuś podoba czy nie. Chodzi mi o techniczne aspekty rozwijania masy mięśniowej. Uważam, że dużo nie znaczy lepiej. Chyba, że ktoś lubi wyglądac jak "żelbetonowy kloc". Stawiam na jakość mięśnia nie na jego ilość. Uważam jedynie, że mam go zamało, a ten kóry posiadam w mojej opini wygląda trochę nienaturalnie, ze względu na rodzaj ćwiczeń na drodze, których powstał. To, że muszę na czas przybierania masy je zmienić, już wiem i wpełni akcpetuję. Teraz istotnym zagadnieniem jest jak ćwiczyć, aby nie rozwinąc tak kanciatych mięśni w poprostu jescze większe, tylko móc wpłynąć na ich kształt (okrągły biceps, równomiernie rozwinięta klatka piersiowa, itp.) .

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
masuj sie i sie zaokraglisz tam gdzie chcesz ..powoli zaczynasz wydziwiac...masz gotowy plan, uluz diete i do roboty!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Będę się upierał przy swoim, że świadome kształtowanie mięśni, a nie puszczenie ich "samopasem" to nie wydziwianie LOL :) Plan układam, układam, a od jutra "... kokodżambo i do przodu ..."

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
kulturystyke nazywasz nie swiadomym ksztalrowaniem miesni ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może być taki trening obwodowy?

Następny temat

Bicepsy nie rosną!

WHEY premium