SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę i trening na masę, warto?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Schudłem 5 kg trenując treningiem na rzeźbę i ważę obecnie 82kg lecz co mnie irytuje oczywiście spadła siła i trening na rzeźbe mi nie służy bo czuje sie wypalony, więc proszę o rady, czy stosowanie diety na rzeźbę i treningu masowego będzie miało jakiś sens?? Po każdym treningu kręciłem 40min aerobów lecz teraz chce zmienić to tak by aeroby były np. kolo 10 rano a na siłownie pójdę koło 15. Przed aerobami piłem bcaa a po białko i zastanawiam się czy jest sens dorzucić do tego storma i napalma , proszę o sensowne rady a nie odsyłanie do innych tematów etc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80905
Schudłem 5 kg trenując treningiem na rzeźbę
oczywiście spadła siła i trening na rzeźbe mi nie służy
czy stosowanie diety na rzeźbę i treningu masowego będzie miało sens
proszę o sensowne rady a nie odsyłanie do innych tematów


Jednak zmuszeni jestesmy odeslac Cie do pewnego podwieszonego tematu, zebys przeczytal, jak powinna wygladac redukcja i jakich bledow nalezy sie wystrzegac (m. in. wlasnie "treningu na rzezbe").
https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
nie wyszczegolnia sie czegos takiego jak trening na rzezbe/mase to charakteryzuje dieta. rozni sie jedynie tym ze na rzezbe krotsze intensywniejsze tren z pow zakresu 12 pow a mase masz wieksze ciezary dluzsze przerwy a diete zlezy od tego czy mase robisz czy rzezbe

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Dzięki wielkie wiele mi to pomogło do zamknięcia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Ballomus ale co z odzywkami??:D bo bialko to po treningu zostawię ale napalm i storm zostawić jak wejde na typowo masówkę po wakacjach czy walić teraz juz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wladek0o sam sobie zaprzeczasz. piszesz,ze treningi na mase i na rzezbe sie od siebie nie roznia,po czym dodajesz,ze w tym drugim sa krotsze przerwy,bo zakres powtorzen 12...no to sie od siebie roznia.

otoz faktycznie nie ma roznicy,co za tym idzie-nie ma czegos takiego jak wiekszy zakres powtorzen w treningu "na rzezbe". tak naprawde mozna z powodzeniem cwiczyc starajac sie redukowac tkanke tluszczowa planem,na ktorym normalnie robilibysmy mase. cala roznice robi dieta.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2011-06-11 10:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Trening już mam a co z suplami??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 dniowy by georgu.

Następny temat

Podciąganie - walka o pełen zakres ruchu

WHEY premium