SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - NATURE'S BEST - Redukcja pods.strony 48/49

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1411
o kurde...cos sie porobilo z usmiechami...sorki wielkie, nie tak mialo byc...( Ps. do Obli:: czy mozna usunac wczesniejsza wypowiedz???

"Jak madre bylyby kobiety, gdyby mialy te rozumy, ktore dla nich potracili mezczyzni.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
mera w kazdym posilku widze weglowodany, to jakas kasza to makaron to ryz...

Że jak?

Przepraszam, nie chcę być złośliwa, ale piszesz coś, co w moim przypadku jest totalną bzdurą.

Pisałam o tym WIELOKROTNIE, więc napiszę raz jeszcze, że
WĘGLOWODANY ZŁOŻONE DAJĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO PIERWSZEGO POSIŁKU W DNI NIETRENINGOWE, A W TRENINGOWE OKOŁOTRENINGOWO (czyli w moim przypadku posiłek nr 1 i posiłek nr 2). RESZTA MOICH WĘGLOWODANOW POCHODZI Z WARZYW, OWOCÓW NATOMIAST NIE JEM W OGÓLE!!!

Dagula, dziękuję

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-05-09 09:08:55

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Mera, spokojnie
Winę za węgle biorę ja na siebie
Dzisiaj też "grzeszę" i na śniadanko wcinam aż 40g makaronu pełnoziarnistego A potem trening.

Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-05-09 09:11:32

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, ze znow sie czepiam przysiadu (jakby co, to krzyczcie), ale- moim skromnym zdaniem- prawdziwa praca posladkow zaczyna sie przy 90 stopniach. A jesli chcesz je jeszcze bardziej zaktywizowac, rozstaw nogi szerzej i stopy lekko na zewnatrz (jesli dobrze pamietam, pisal o tym kiedys, dawno temu Tyka...). Technika w przysiadzie do podstawa Przy wiekszych obciazeniach takie bujanie z biegiem czasu rozwali kolana, o kregoslupie juz nie wspomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no jezeli macie tylko 1 posilek z weglami to luz
sugerowalem sie zdjeciami, nie czytalem calego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
PODSUMOWANIE (prawie całego) DNIA 4

Czwarty dzień to kolejny, który zaliczyć mogę do udanych.
Wszystkie punkty rozpiski zrealizowałam w 100%, a dodatkowo, korzystając z luźniejszego dnia, postanowiłam wykonać nadprogramowy trening aerobowy

Muszę jeszcze tylko ułożyć jadłospis na jutro i już mogę oddać się relaksowi

Tymczasem czas na szczegółową wypiskę z dnia:

DIETA
Dietę oczywiście trzymam zgodnie z wytycznymi

Jako pierwszy posiłek, na przywitanie dnia, zafundowałam sobie porcję węglowodanów pod postacią płatków owsianych w towarzystwie jajek i formie pysznego omletu.
Tutaj foto podczas przygotowania:




Bezpośrednio po treningu wypiłam porcję Zero Carb Isopure.

Kolejne 3 posiłki to dziś grillowane indycze cycki z brokułami i oliwą z oliwek. Dzień upłynął zatem "w rytmie indyka"
Oto zdjęcie jednego z tych posiłków:




Przede mną jeszcze porcja Easy Body Protein Powder do wypicia

TRENING
Wykonałam dziś trening aerobowy -> 50 minut biegania w plenerze z HR 150
Początek treningu był trudny i nieprzyjemny z powodu bólu mięśni kończyn dolnych, ale po 20 minutach biegło mi się całkiem przyjemnie i ból ustąpił

SUPLEMENTY

Spalacz Easy Body Burner -> 2 kapsułki po przebudzeniu, 1 kapsułka między posiłkami w ciągu dnia, czyli standardowo, tak samo jak reszta tzw. "prozdrowotnych".

Życzę wszystkim miłego wieczoru i pozdrawiam

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Jak zawsze w 100% zgodnie z planem, bez odstępstw!Oby tak dalej
Omletto na patelni najbezpieczniej pokazać
Bo ten mój dzisiejszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Omletto na patelni najbezpieczniej pokazać

No nie wiem, wtedy łatwiej przypalić

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
O to też racja!Nie żebym ujmowała Tobie zdolności kucharskich, bo wiadomo jak jest Meruś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Gratki za udany dzień Jedziemy dalej

Ja o omletach nic nie piszę już.. hehehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozterka nad wyborem suplementu. Prosze o pomoc

Następny temat

Mocny spalacz dla kobiety

WHEY premium