SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - NATURE'S BEST - Redukcja pods.strony 48/49

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
DZIEŃ 4
podsumowanie



Dzisiejszy dzień, podobnie jak Mera, mogę zaliczyć do udanych. A nawet jako najlepszy z dotychczasowych (tak dużo ich było... ).

Rano na śniadanie makaron pełnoziarnisty, duży kawałek łososia i duża miska zieleninki. Zieleninka przyprawiona oliwą z oliwek, a makaron olejem sezamowym- mniam!

Następnie łyknęłam jedną kapsułkę Easy Body Burnera i wybiegłam na aeroby z psami- 60min, z średnim tętnem 135.


W lesie, zbiegając w dół po dość błotnistym podłożu przeżyłam chwile grozy, gdy moje kochane sunie (przypięte mi do pasa) wypatrzyły rodzinkę uroczych sarenek i pociągnęły mnie z całej siły... Gdyby nie pewne drzewo, którego rozpaczliwie się chwyciłam, by się w jakiś sposób zatrzymać, pewnie połamałabym sobie coś albo straciła kilka zębów. Taki to mam z nimi sport ekstremalny Ale i tak je kocham...

Później znów zaliczyłam koszenie trawnika, popijając sobie Isopure'a.

Na wieczór miałam zaplanowany trening z wolnymi ciężarami.
Przed nim (a częściowo i w trakcie), wypiłam napój Active Burn i łyknęłam dwa pozostałe kapsy spalacza.

Trening
wyglądał następująco:

2 serie po 20 powt. + 1 po 15

1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Unoszenie sztangielek bokiem w górę
6. Wyciskanie sztangielek skośne
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Pompki
9. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
10. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
11. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
12. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
13. Przysiady wykroczne z obciążeniem
14. Wysoki step ze sztangielkami
15. Wspięcia na palcach jednonóż

Po treningu standardowo Zero Carb Isopure + 40g kuskusa.

Jeszcze przed snem czeka mnie porcja Protein Powder.I tu taka moja mała obserwacja, być może wskazówka dla zainteresowanych kupnem





W zestawie od firmy Nature's Best otrzymałyśmy cztery puszki tego białka, ale różniące się nie tylko smakiem. Otóż, jak widać na załączonej fotce, mamy też dwie różne "formuły".
W jednej, porcja ma 75 kcal, a w drugiej-nowszej- aż 76!

Ale ważniejsze jest to, że starsza wersja ma w składzie aspartam, nowsza już nie. Więc, jeśli komuś nie jest to obojętne, niech zwraca uwagę na etykiety!


I to by było na tyle.
Do następnego razu zatem



Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-05-09 21:06:24

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Kania, brawo za spostrzegawczość

Ja również mam jedną puszkę starej formuły, tylko że w smaku truskawkowym. Samego banana nie dostałam, ale zamiast niego pochwalić mogę się czekoladą, którą jutro wypróbuję
Póki co raczę się truskawkowym bananem bądź też bananową truskawką, jak kto woli...

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Mera, masz czekolade? Zazdroszczę...
Ale banan też jest ok. Póki co zajadam się nim i wanilią.

Ja mam dwie puchy starej i dwie nowej formuły. Czyli zjem więcej tego aspartamu

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Fajnie dziewczyny.
Mysle, ze dobry wybor wlasnie Was do TESTu - jest co robic, efekty powinny byc widczone. Mysle, ze zestaw fajnie sie wkreci.
Bede czasem zagladal. Powodzenia dla Was obu!

BTW
Ciekawie te proteinki wygladaja.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
DZIEŃ 5

Mija kolejny dzień testu
Oto jego szczegóły:

DIETA

Dzień rozpoczęłam posiłkiem przedtreningowym, który to składał się z grillowanego cycka indyka, kaszy gryczanej, pomidora z cebulą i oliwy z oliwek:




Po wyczerpującym treningu część utraconych sił odzyskałam dzięki szybkiej interwencji Zero Carb Isopure Do tego zjadłam zasłużoną porcję węglowodanów pod postacią kaszy gryczanej

Kolejny posiłek to pyszna polędwica wołowa, fasolka szparagowa i oliwa z oliwek:




Aktualnie wcinam tuńczyka z wody z sałatą lodową, papryką zieloną, oliwą z oliwek i octem balsamicznym, a przede mną jeszcze porcja czekoladowego białka Easy Body Protein Powder

TRENING

W dzisiejszym treningu dokonałam jednej zmiany -> zamiast wiosłowania sztangą w opadzie tułowia, które wykonywałam dotychczas, postanowiłam zrobić wiosłowanie sztangielką jednorącz w opadzie.
I przy tym chcę póki co pozostać

A oto szczegółowa wypiska z treningu:

rozgrzewka bieżnia 10 minut

grzbiet

1. przyciąganie rączki z wyciągu dolnego do brzucha w siadzie 15 25kg 2 x 15 20kg
2. przyciąganie drążka z wyciągu górnego do klatki w siadzie 12 30kg 2 x 15 25kg
3. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia 3 x 15 6kg
4. przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej 3 x 15 10kg
5. wznosy tułowia z opadu 4 x 20

biceps

1. uginanie ramienia opartego o kolano ze sztangielką 3 x 15 4kg
2. uginanie ramion ze sztangielkami -> chwyt młotkowy 3 x 15 4kg
3. uginanie ramion ze sztangielkami siedząc na ławce skośnej 3 x 8 3kg -> poszło strasznie słabo

brzuch

1. wznosy nóg w podporze 3 x 15
2. spięcia brzucha na maszynie 2 x 20
3. spięcia brzucha w leżeniu na ławce płaskiej 2 x 20
4. twister do bólu

Na zakończenie treningu zrobiłam 20 minut aerobów na orbitreku.

Wrażenia z treningu -> trening ogólnie udany. Podczas ćwiczeń czułam energię i wszystko poszło bardzo ładnie - poza bicepsem, który jest u mnie bardzo słaby, a dziś już w ogóle stracił swą siłę
Po treningu poczułam jednak totalne wyczerpanie, uczucie wyssania jak nigdy. Zawsze po ćwiczeniach siłowych czuję duże zmęczenie, ale dziś opadłam z sił niesamowicie
Do tej pory czuję się trochę osłabiona

SUPLEMENTY

Spalacz Easy Body Burner -> 2 kapsułki przed pierwszym posiłkiem, 1 między posiłkami w ciągu dnia.

Napój Easy Body Active Burn o smaku pomarańczowym -> przed treningiem





Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru


Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-05-10 20:14:02

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
DZIEŃ 5
podsumowanie


Mamy dziś sobotę, ładną pogodę, więc musiałam skorzystać z okazji, z wolnego czasu i zrobiłam sobie 3godzinną wycieczkę po reglach i skałkach

Poza tym miałam więcej czasu w kuchni, w wyniku czego na mój stół trafiły takie pyszności:

śniadanko w iście japońskim stylu, składające się z sashimi (surowa ryba udekorowana warzywami, IMO danie idealne), oraz japoński makaron gryczany soba, udekorowany prasowanymi, prażonymi algami morskimi nori.




A na jeden z póżniejszych posiłków zupa miso z wodorostami i surimi, pierś marynowana w paście sojowej miso i przepuszna surówka z kapusty pekińskiej z dodatkiem sezamu.




Jeśli chodzi o suplementację, na wyprawę przygotowałam sobie Isopure'a, który zastąpił mi jeden z posiłków (po powrocie też jeszcze trochę wypiłam), w ciągu dnia łykałam Burnera a przed snem standardowo wypiję jeszcze Protein Powder.

Tak więc dzień niestandardowy, ale w pełni udany

Miłego wieczoru

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Kaniola ciekawe jedzonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
ja pierdykam powinnyscie w kuchniach pracowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
dlaczego mi nikt takiego jedzenia nie robi ();

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-05-10 22:17:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
kaniola 1 fotka miazga pięknie to wygląda masz zdolności kulinarne

rywalizacja jest tak dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozterka nad wyborem suplementu. Prosze o pomoc

Następny temat

Mocny spalacz dla kobiety

WHEY premium