SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - F.A. - PUMP UP THE VOLUME....& HARD ON -> str.8 PODSUMOWANIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
boogie - dam zdjęcia na koniec - za 2 tygodnie.

bf% taki jak z zeszłego roku to na razie nie wchodzi w grę - nauczony doświadczeniem w tym roku do maja objadam się a potem 10-12 tyg ostrzejszej redukcji. Tak więc teraz parę %bf więcej mnie nie boli. W zezłym roku za szybko się wziąłem za redukcję i zrobiłem falstart z formą...
Poza tym trochę szkoda takiego stuffu na redukcję.

A właśnie co do towaru, nasuwa mi się kilka wniosku w połowie testu:

1. Śpi się po tym jak dziecko. Dla mnie to ważne bo jestem przykładem niespokojnego snu, wstawania w nocy itd...Teraz kimam jak zabity calutką noc i budzę się mega rześki.
2. To samo dotyczy popołudniowego okresu, gdzie zwykle byłem przyzwyczajony do drzemki po obiedzie. Niestety od jakiś 2-3 lat nie mam takiej możliwości i cierpiałem z tego powodu okrutnie, potrafiłem przysnąć bawić się z synkiem na podłodze. Od mniej więcej tygodnia jest znacznie lepiej, nie chodzę po ścianach, mam power nawet po powrocie z treningu. Na pewno dokłada się tutaj efekt lepszego snu. Co ciekawe na "aptecznym ZMA" nie miałem takiego komfortu...
3. Siła na treningu nieco się poprawia, natomiast sporo poprawiła się wytrzymałość. NA ostatnich dwóch treningach zacząłem robić serie łączone, po serii bardzo ciężkiego ćwiczenia dokładam od razu dodatkowe powtórzenia lżejszego ćwiczenia z tej samej grupy.
4. Fajna pompa. Z tym nigdy nie było problemu ale na zestawie fajnie długo się utrzymuje jeszcze po treningu...
5. Wyłażą mi "nowe" żyły. To akurat jest niefajne bo mam już za dużo a Paul Dillet nie jest moim idolem.
Generalnie - fajna energia, dobra regeneracja - oby tak do końca i... szkoda że tak krótko.

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Moze co niektorzy zauwaza teraz wyzszosc prawdziwego ZMA nad tym aptecznym

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no, może zauważą, a przynajmniej nie będą stawiać znaku równości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no różnicę widać już gołym okiem...cena
i o to NAJCZĘŚCIEJ się rozchodzi.
czy to ostrowia, czy apteczne zma.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
No apteczne ZMA jakby nie było musi być gorsze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a dlaczego??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
nie musi być gorsze...ale...
na pewno wpływ na przyswajanie a więc tym samym na działanie ma budowa cząsteczkowa mixu, dodatki itp...
poza tym ja mówię o działaniu całego zestawu i prawdopodobnie wszystkie te elementy się sumują dając ciekawy efekt.
Niezaprzeczalnie regenracja w moim przypadku jest obecnie zancznie lepsza, możliwości treningowe również i to fakt.

Tak przy okazji, ponieważ farmacja to moja branża i choćby z racji tego wiem co nieco na tematy produkcji itd...to tak dla ciekawości powiem że np wiele zestawów witaminowch to czysty marketing, po prostu są pierwiastki , których przyswajanie wymaga zupełnie różnych warunków lub wręcz się nawzajem wykluczają...dlatego do wszystkiego podchodzę z dystansem...

Prawda jest natomiast taka, że teorie nikogo ( a przynajmniej mnie ) niespecjalne interesują, wolę "poczuć" lub "zobaczyć" efekt danego zestawu czy suplementu. Stąd pewnych rzeczy już nigdy nie użyję...
Obecnie testowany zestaw ma kilka praktycznych zastosowań jak dla mnie.
1. Ładna, solidnie utwardzona masa, robiona w sposób naturalny.
2. Nie mam w tym zakresie doświadczenia praktycznego ale...na pewno jako dodatek do PCT po cyklu SAA byłby idealny. Biorąc pod uwagę pozytywną nakrętkę, pompę i dobre spanko - myślę że to dobre rozwiązanie w takim przypadku. No i 6-oxo w składzie na pewno zrobi swoje.
3. Przy większej ilości $$$ na pewno jako baza do robienia redukcji. Piszę tu o kasie ze względu na to że przynajmniej u mnie redukcja wiąże się z większymi wydatkami w zakresie diety i suplementów wspomagających ( białko, termogeniki, spalacze, witaminy itd...) Ale tu też zwykle dopada czasem deprecha, z regeneracją trzeba uważac, zwłaszcza na dietach typu
low carb/low caloric dlatego taki zestawik byłby pomocny.

P.S. pochwalę się - wczoraj po raz pierwszy na treningu pleców zabrakło mi obciążenia na wyciągu , taki mały sukcesik, bo generalnie uznałbym się za słabego siłowo. U mnie w klubie sezonowe krasnale pociskają więcej...i to sporo więcej..

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Co do zma czy warto je brac bo ja mam w domu apteczne i marnie mi sie po nim spi dlatego go nie biore !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to bierz go w inych porach- najprędzej przed treningiem, albo rano- jakoś tam uzupełni niedobory magnezu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
ja bym się jeszcze zastanowił czemu to ma służyć...bo jak tylko na lepszy sen to są do tego "lepsze" środki.
ale zgadzam się z apokalipsą - zmień porę brania wobec tego. Skoro już masz to lepiej brać niż nie, to jasne - zawsze coś skorzystasz jak nie na lepszym śnie to na regeneracji, uzupełnieniu niedoboru minerałów itd...
I takie "apteczne" weź w okolicach posiłku, zwykle poprawia to nieco wchłanianie, niejako przy okazji naturalnych witamin i minerałów wchałniaja się również i sztuczne.

lessie...po prostu lessie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWE PRODUKTY OD SPORTS ONE!!!

Następny temat

JAK BRAĆ?

WHEY premium