SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Labrada - Soul Recovery pods. str 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Dzięki za odpowiedz pawson

Dopiero wróciłem do domu, więc siłownia dziś odpada bo jestem z letka z***any, wiec dzisiejszy trening klatki i bica przekladam na jutro, co w sumie nie jest zlym pomysłem bo pewnie po swietach cała siłka dziś klate robić bedzie to bym sie pewnie nawet do ławeczki nie dotknął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
heh

jungle warfare ma za zadanie modulować układ hormonalny, osłabiać działanie estrogenów, podbijać naturalnego teścia, działać anabolicznie i antykatabolicznie.

jednym słowem frazesy ale czy działa i jak działa - wyjdzie w praniu. Na razie za wcześnie na jakiekolwiek oceny.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Don jesli bedziesz juz mogl go ocenic prosze o wypowiedzenie sie w ktoryms z tematow co ja lub na priv , wlasnip sie nad nim zastanawiam, ale mi wtedy gdzies za 2-3 miechy dopiero wiec dobrze byloby poznac Twoja opinie


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-04-11 10:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
BPL na pewno się przypucuję. z jungle i z pozostałych części zestawu (Bad Ass Mass i Restore w kolejnych miesiącach będę leciał, tak jak ALRI proponuje w 3-miesięcznym cyklu).

jestem w trzecim tygodniu treningu P/RR/S i muszę przyznać, że dropserie i superserie wykonywane praktycznie bez przerwy dają naprawdę kozacki efekt

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Witam
Dziś zaliczyłem pierwszy trening poświąteczny. Trzeba było spalić nadmiar kalori przyswojonych w czasie wielkanocy
Dlatego na rozgrzewkę zrobiłem 15 min na steperze. A dalej:

Klatka
Wyciskanie na płaskiej ławce
12x60kg
10x70kg
8x80kg
5x90kg

Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej

10x25kg (jeden hantelek)
8x25kg
8x25kg
6x25kg

Rozpiętki na ławce skośnej
12x15kg(jeden hantelek)
10x15kg
8x15kg

Wyciskanie na maszynie typu hammer
10x25kg
8x35kg
8x35kg

Biceps
uginanie ze sztanga prostą
3 serie 8x30kg
uginanie ramion chwyt młotkowy
3 serie 8x15kg (jeden hantelek)
uginanie ramienia opartego o podudzie
10x15kg
8x15kg
8x15kg

Oczywiście na zakończenie treningu 10-15min treningu brzuszka, maszyna, brzuchy na skosie, unoszenie nóg.

Trening bardzo udany, mało ludzi na siłowni to był spokój, cisza i ogólnie luźna atmosfera w porównaniu z innymi dniami gdy jest koszmarny tłok
Kiepsko rozgrzałem klatke przed wyciskaniem i troche mnie pobolewa przyczep mięsnia piersiowego, ale mam nadzieję ze to tylko lekkie nadwyrężenie o którym szybko zapomne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Witam
Ledwo udało mi sie zmotywować by się dzis zjawić na treningu, bo lekko zmęczony po pracy byłem, ale na szczęscie dotarłem. Ze względu na to że w tym tygodniu odpadnie mi jeden dzień treningowy połaczyłem dzis trening nóg i pleców.
A więc dzis trening wyglądał następująco:

Plecy
Podciąganie na drązku,wąski chwyt młotkowy 8-6-4-4
Wiosłowanie sztangą w opadzie 4 serie 12x40kg 10x40kg 8x40kg 8x40kg
Martwy ciąg 4 serie 12x60kg 10x70kg 8x80kg 8x100kg
Przyciaganie drążka wyciągu do karku lub do klatki 4 serie 12x30kg 10x40kg 10x40kg 8x45kg

Nogi
Przysiady ze sztangą 10x65kg 8x95kg 8x105kg 6x115kg
Prostowanie nóg na suwnicy 10/10/10/8 60kg,80kg,100kg,120kg
Prostowanie nóg na maszynie siedząc 12/12/12/10
Uginanie nóg na maszynie stojąc 12/12/12/10
Wspięcia na palce siedząc 12x30kg 12x35kg 10x40kg 10x40kg

Cięzko mi dziś szło podciąganie nie wiem czemu, ale reszta treningu odbyła sie zgodnie z planem. Do przysiadu dołozyłem 5kg i nie sprawiło mi to wiekszych problemów wiec za tydzien planuje dołozyc kolejne pięć.
Kolejny koksik już zamówiony a mianowicie gold omega 3 Olimpu bo juz mam na wykończeniu, także glucetyl znika w zastraszająco szybkim tempie, niedlugo trzeba będzie równiez dokupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Czujesz Glucetyl ?
Tak z ciekawości.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
czuje glucetyl tak jak czuje zwykłą glutaminę czyli nie czuje w ogóle
ale może działa tylko ja o tym nie wiem więc wolę brać
ale szczerze spodziewałem się więcej po tym suplemencie czytając opinie na sfd praktycznie wychwalające glucetyl pod niebiosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Wodyn tę propagandę uprawiał

ja uważam, że glutamina w dawkach skutecznych (czyli co najmniej 15-20 gietów dziennie) wychodzi tak kurevsko drogo, że szkoda zachodu, lepiej się bawić w drogie staki.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Szczerze powiem,
że przy splicie 'czułem' jego działanie,
glucetylu, no chyba, że ka na mnie tak działało ,
zakwasy, które zawsze towarzyszyły przez kilka dni, szczególnie klatka i triceps, po prostu na drugi dzień były ledwo wyczuwalne,
dlatego pytam, byc moze WODYN też coś takiego odczuł
każdy jest inny
wrzucaj jakies fotki
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze - sogi

Następny temat

XP+MEGA CAPS 1250 30 tabl.

WHEY premium