Hunter Labrada, czyli syn legendy kulturystyki Lee Labrady, z pewnością odziedziczył geny i talent po ojcu. Ojciec był jednym z lepszych zawodników kulturystyki i w czasach, kiedy startował wyróżniał się całkiem estetyczną sylwetką. Był w pierwszej czwórce na Mr. Olympia przez siedem lat z rzędu. Dziś w wieku 62 lat, wcale nie wygląda gorzej. 

Jego syn Hunter, w 2021 roku zmiażdżył konkurencję podczas Chicago Pro. W zeszłym roku na Mr. Olympia także świetnie mu poszło i zajął całkiem niezłe czwarte miejsce. Choć nie był w stanie pokonać dwukrotnego zwycięzcy Big Ramy, wicemistrza Brandona Curry'ego i Hadiego Choopana, Hunter wypadł lepiej niż Nick Walker, który ostatecznie był piąty. Na początku tego roku obaj zawodnicy Men's Open spotkali się i uzgodnili, że chcą zmierzyć się ze sobą na scenie jeszcze raz.

 

W niedawno opublikowanym poście na Instagramie Hunter pokazał swoje masywne bicepsy tuż po treningu, który odbył z ojcem. Zdradził, że ćwiczy ramiona co czwarty lub piąty dzień. Ojciec dokonał oficjalnego pomiaru bicepsów, które mają aż 57 cm! Nie ma się czego wstydzić. :) Biorąc pod uwagę liczną konkurencję na tegorocznej Olympii, na pewno nie będzie łatwo Labradzie poprawić wynik z zeszłego roku. Hunter planuje konsekwentnie realizować swój plan, aby wygrać Mr. Olympia 2022. Czy mu się uda? Pewnie jeszcze nie w tym roku.

Komentarze (4)
tomixp

k***a...śmieszne chłopki na tym zdjęciu. Takie kwadraciaki 160x160 cm :D

3
avo 21

Dobrze to ująłeś:)

0
lordknaga

druga fotka od gory i te zylaki u walkera :-D

no i sie troche 'doczepie' jest blad w nazwie tej fitploty.

'Ile w BICEPSCIE ma Hunter Labrada?'

powinno byc - jaki obwod 'RAMIENIA' ma Hunter, bo bicepsu samego w sobie chyba nie da sie zmierzyc? to jest chyba blad ( moze i tylko ja to tak widze ) ktory kluje w oczy juz od wielu wielu lat :-P

1
_GANGSTA_

Każdy mocno trenujący nogi powinien zrobic Sobie badanie Dopplera i może się mocno zdziwić jak mocny trening nóg "niszczy" żyly stąd też mase kulturystów ma żylaki,niestety jak ktoś ma skłonność genetyczne problem pojawi się wczesniej,ale i bez skłonnośćci można sie dorobić "fajnych żylakow" mocno katując nogi,niestety.

0