SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Labrada - Soul Recovery pods. str 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Witam
Po dwóch miesiącach zakończyłem cykl na produktach firmy Labrada. Trwał trochę dłużej niż planowałem i ostatni tydzień brałem białko i kratyne innych firm gdyż produkty które otrzymałem do testu skończyły mi się już niestety. Przedłużyłem test gdyż czułem że idzie mi dobrze, kreatyna się wkręciła i nadal robiłem postepy. Mimo kiepskich relacji (spowodowanych brakiem czasu i własnego aparatu) na treningach starałem dawać z siebie jak najwięcej by efekty były zadowalające. Czy są? Oceńcie sami.
Na początek kilka słów o produktach:

CREALEAN 500g
[http://www.labrada.pl/index.php?page=l_pro&id_pr=2&ids=&str=2&sh=1&pload=2] 

Cóż mozna napisać o monohydracie, dobra kreatyna, mikro zdrobniona, efekty czułem bardzo dobrze zatem oceniam ją 4/5 (ze względu na cenę nie daję 5/5)

2 x PRO V60 1500g

[http://www.labrada.pl/index.php?page=l_pro&id_pr=10&ids=&str=2&sh=1&pload=2] 

Co do białeczka można tylko chwalić. Dobry skład, niezła (chodź nie rewelacyjna ) rozpuszczalność a oba smaki na prawde genialne. Piłem je przez 2 miesiące i absolutnie mi się nie znudziły. Ocena zdecydowanie 4.5/5

Co do dodatków typu glucetyl , omega 3, zma i witaminek nie będę się wypowiadał gdyż bardzo ciezko określić ich działanie. Na pewno zawiedizony jestem glucetylem gdyz prawie w ogole nie czułem jego działania.

Przyrosty siłowe
Klatka: treningi zaczynałem robiąc w seriach maksymalnie 6x90kg zakończyłem 5x110kg. Tu postęp wydaje się największy. Oczywiście nie jest to „czyste” 20kg postepu bo zaczynając cykl byłem po przerwie i dlatego wyciskałem tylko 90 kg w seri.
Barki:Początek 6x50kg koniec 6x60kg postep nie za duży ale jest ok.
Nogi w seriach na koniec po 140 -150kg po 6 powtórzeń uwazam za całkiem calkiem wynik.
Martwy ciąg jutro max sprawdze mam nadzieje ze poszło dobrze

Obecne wymiary:
Wzrost: 185 cm
Waga: 92kg (było: 88kg)
Klatka: 115cm (było: 110cm)
Prawe ramię: 42.5 cm (było: 41cm)
Lewe ramię: 41cm (było: 39cm)
Pas: 93cm (było: 93cm)
Udo: 63cm (było: 61)
Łydka:41 cm (było: 41)

Z wymiarów jestem zdecydowanie zadowolony. Najbardziej zdecydowanie z klatki którą chyba trenowałem jednak najcięzej i widac to po wymiarach i sile na ławce. Ładnie tez w miare bicepsy poszły, udo jako tako, a pas pozostał w miejscu. Tzn było wiecej ale ostatnio na spalaczach jechałem ostro i na koniec testu wróciłem do stanu początkowego. Waga skoczyła aż o 4kg czym jestem zdziwiony, ale i mile zaskoczony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544


Fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544


Tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544


Bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544


przód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544


Tył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Zatem kończę test, sory za*****owe relacje, troche żenada, ale wyniki myśle ze są znośne i towar się nie zmarnował.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
w barkach widać różnicę...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Wyglada jak bys sie tylko opalil

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze - sogi

Następny temat

XP+MEGA CAPS 1250 30 tabl.

WHEY premium