SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST "Chcesz być jak greccy bogowie?Uda się i Tobie!" by Eltoro - pods.str.38!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255





Któryś tam(wczorajszy)


Jutro zrobię pierwsze ważenie, jednak bez gwałtownych ruchów jeśli chodzi o korekty w diecie, zostanie taka sama, a jakieś zmiany gdy będą konieczne to naniosę za ok tydzień

1 Posiłek
5 jaj + 50g owsiane na wodzie + pomidor + zielona herbata

2 Posiłek
Panga ~300g + pomidor + 10ml oliwa





3 Posiłek
50g makarok durum, 200g pierś, szpinak z czosnkiem + 20ml oliwa





Przed treningiem

12g purple wraath + 11g white flood + 5caps bcaa

Trening

Kompletne dno, zero siły dosłownie, po zrobieniu Martwego ciągu nie miałem już siły ani chęci do życia a co dopiero do dalszego treningu, ale powiedziałem sobie że muszę i jakoś dobrnąłem do końca
Pewnie jest to kwestia małej ilości węgli w dni bez siłki. Ok 70g do śniadania i to tyle... Może będę robił delikatne ładowania co jakiś czas, zobaczę...

+5 caps bcaa + aeroby

Po treningu

100g up your mass + 11g bcaa infinity

4 Posiłek
200g pierś + 20ml oliwa + warzywa butter gemuse(marchewka, groszek, kalafior, z masłem takim ziołowym) po treningu może być

5 Posiłek
350g ser biały półtłusty + 10ml oliwa + pomidor. Zjadłem tak dużo tego sera bo miałem taką paczkę a to był ostatni dzień ważności i żal mi było go wyrzucić

Już wkrótce będą filmy dobrej jakości i duuuuużo więcej zdjęć, jest to kwestia mojego oczekiwania na aparat

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-06-01 22:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Ciśniesz Eltoro ciśniesz ;) Mam takie małe pytanko jakiej porcji white flood używasz przed treningiem, ile miarek????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Jedna miarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
nie jedz pangi. ta ryba jest hodowana w sciekach. nie zdziwilbym sie jakby sie okazalo ze przez ta rybe nie miales sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heheheh

z sila to przesada - ale jedno jest pewne ze panga to nie pewna ryba
hodowana w bardzo zanieczyszconym srodowisku + inne dodatki (link nizej)
wartosci swoje dalej posiada (pewnie) ale oprocz tego jeszcze wiecej toksyn i innych srodkow

ja odkad sie dowiedzialem unikam jak ognia
https://www.sfd.pl/PANGA__Przestroga__art.-t321239.html

pozdrawiam

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-06-02 14:44:32

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Lubie pangę i raz na miesiąc jak zjem to nie umrę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Zrobiłem pomiary i nie poszło nic choć w lustrze jakby odrobinę lepiej to wygląda, mięśnie pełniejsze mimo braku węgli.
Pociągnę do końca czerwca test, a od lipca zacznę nowy już na niskich kcal + spalacz + kreta i będzie ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
zdjęcia ZDJĘCIA :)
dalej tak PW + WF przed treningiem cię noszą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255




Kupiłem dzisiaj nówkę, więc od jutra będą lepsze zdjęcia. PW+WF tak kopią mnie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255




Dzień kolejny...(wczorajszy)


Kilka fotek z dzisiejszej szamy

200g szpinaku + 200g pierś + 20ml oiwa




250g schab w sosie własnym + 10ml oliwa





Wczorajszy dzień, 1 Posiłek

5 jaj(jajecznica) + 70g chleb czarny-razowy. Już zaczynam mieć dość tych jajek, nigdy nie byłem jakimś fanatykiem, a zawsze po zjedzeniu kilku dni tego produktu zaczynam mieć wstręt.

2 Posiłek
280g makrela (bidulka mogła se żyć)






3 Posiłek
50g makaron durum + 200g pierś + 20 ml oliwa






Przed treningiem

PW+WF

TRENING

MC (90kg x 15) x 3
Klata płasko (70kg x 12) x 3 + 60kg x 20
Wyciskanie żołnierskie (50kg x 12) x 2
Biceps podchwytem sztangą 50kg x 12, 50kg x 11
Odwrotne pompki 12powt+ 12powt
Brzuch, podciąganie nóg do klatki - 30powt

12g bcaa przed aerobami po czym
-20min aerobów

Po treningu

Purple wraath 12g, po 15minutach, 100g up your mass + 11g bcaa

Niedługo kupię sobie białko i będę jadł z bananem lub rodzynkami


4 Posiłek
200g wątróbki z sypaną papryką do smaku





+

Sałatka z ogórka, sałaty lodowej, 2 pomidorów, do smaku pieprz, ocet balsamiczny(polecam nie solić bo zrobi się sałata jak z gumy, ciemnieje sałatka i zrobi się jeden wielki gorzki flak)






5 Posiłek
Standardowo będzie to 250g sera białego półtłustego na słodko lub na słono w zależności od moich fanaberii...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jangle warfare lub cos podobnego

Następny temat

Jak uniknąć spadków/Jakie odżywki wybrać - Redukcja (drugi cykl)

WHEY premium