SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST "Chcesz być jak greccy bogowie?Uda się i Tobie!" by Eltoro - pods.str.38!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Skąd wiedziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ile jeszcze zamierzasz ciagnac redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
no do końca sierpnia, z początku to nie była redukcja bo było za dużo kcal, po prostu się przeliczyłem, redukcja właściwie zaczęła się z 1,5tyg temu no cóż każdy popełnia błędy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255






Dziś

Spadło mi trochę libido ostatnio, rozmyśliłem więc, że jest to pewnie kwestia cynku. Prowadzę sporą suplementację wapniem, więc możliwe że trochę mi wypłukuje cynk, postanowiłem więc zapodać dodatkową porcję cynku, porcję GreenMagnitude po treningową przenieść na noc i w ten sposób będę miał magnez + cynk przed spaniem = ZM







Rano
50g system protein 80


1 Posiłek
Trochę chleba + 3 jaja

+ multiple sport





(na zdjęciu są solo, ale jakieś 30sekund po zrobieniu zdjęcia postanowiłem kapnąć trochę ketchupu, co bym się nie udusił przy ich przełykaniu )


2 Posiłek
Nie miałem czasu nic przyrządzić bo musiałem wyjść, wypiłem więc 50g WPC Olimp + 20g orzechy włoskie






3 Posiłek
Nie było to mądrym posunięciem pewnie ze względów sportowych, surowe mięso... pewnie się trawi z 10h ale miałem smaka na tatara, zakupiłem wołowinę itd, po czym sprawdziłem przepis na necie. Odechciało mi się mieszać te wszystkie składniki itd, więc zmiażdżyłem mięcho z pieprzem, solą, cebulą + chlebuś ~100g (ok 35g węgli) + łyżka oliwy






TRENING

Przed treningiem
GM+PW+WF


FBW

+porcja xtend
+7caps bcaa
+ 20min aeroby

Od następnego razu wprowadzam pewne zmiany. Poprowadzę to FBW zestawem pojedynczym, zostawiając wiosłowanie i ćwiczenia które mi dobrze wchodzą i mnie motywują. Np ostatnio straciłem zupełnie zapał do MC, jak pomyślę o dniu gdzie on wypada to mi się odechciewało treningu. Stąd też myślę że lepiej jak wyłączę go na 2-3miechy, odpocznie psycha, a wiosłowanie to moje ulubione ćwiczenie, jak tylko pomyślę o dniu z wiosłem to już mi ... no i cynk niepotrzebny

Po treningu
PW


4 Posiłek
200g wołowina(inna część woła niż do tatara, ale też "szlachetna" bez fatu itd + 50g kasza gryczana + brokuły






5 Posiłek
Przed spaniem poleci twaróg z pomidorem i ziółkami jakimiś, przyprawami





Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-07-20 22:51:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
to mówisz ,że masz fetysz na wiosła:)

a mam jedno pytanie takie trochę of topic...
Do Turasów wjeżdżałeś na dowód czy trza mieć paszport?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Paszport i vise się kupuje na lotnisku jak już wysiądziesz, 15euro. Paszport musisz mieć date ważności co najmniej pół roku od momentu powrotu z Turcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
aha , to lipa z Turcją, trzeba jakąś Grecję albo Bułgarię szukać:)

nie przeszkadzam już , ciśnij ile możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Ciekawi mnie ten up your mass,w sumie widze ze budowy mamy podobnejak bedzie do niedzieli dalej na allegro to go napewno wezme od Ciebie.Fajnie prowadzisz ten test,mi by sie niechcialosog leci

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No został mi jeden i chce się go pozbyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
To na ilu kaloriach teraz jesteś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jangle warfare lub cos podobnego

Następny temat

Jak uniknąć spadków/Jakie odżywki wybrać - Redukcja (drugi cykl)

WHEY premium