SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST "Chcesz być jak greccy bogowie?Uda się i Tobie!" by Eltoro - pods.str.38!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Nie. Napisałem do tego gościa co mi miał dać 40tab za friko novedexu, żeby wysłał komuś innemu bo ja nie chce.

Doszedłem do wniosku, że chce wciąż cieszyć się bujną czupryną i to nie czas i pora na takie środki.

Kscman, a Ty co? ciśniesz coś czy obijasz się przy grillach i piwkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ee gdzie piwka tylko co drugi tydzien pare sztuk:) grille w sumie 4 razy w tygodniu robie, bo potrawy są super :)
aa za 10 dni kończę marnego CP , i wagowo słabo ok 1kg tylko,siłowo też cienko , ogólnie nie bardzo na mnie to działa, zobaczymy jak to na fotkach wyjdzie.
Jak będzie choojnia to chyba ja zaryzykuję moją bujną czuprynę i coś innego zacznę brać:) Ale to na zimę dopiero

Kurde muszę w końcu gg zainstalować to pogadamy coś bo jak na kompie w domu jestem to wciąż zapominam:)

Roboty zawsze sporo na działce:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Nie bierz tego syfu, żadne SAA ani PH, wierze w Ciebie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
WIARA CZYNI CUDA:)
i tak do zaye....nia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Nie idź na łatwiznę. Kombinuj z trenem, dietą itd i pij mleko będziesz wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
a ty co sumienie :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ups 2 razy to samo sory.


Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-08-04 15:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Eltoro_KrK nadal po treningu nie wrzucasz żadnych węgli z pożywienia?
Przed trenem dajesz 50g ryżu a po trenie nic?

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Zmieniłem to od jakiegoś czasu. Nie pije shake'a po treningu, tylko aminy, a po treningu jest posiłek 200g mięsa + 50g makaronu/kaszy

Właśnie skończyłem trening i prawie zasłabłem. Przez tą małą ilość kcal i węgli, więc aktualnie zjadłem jabłko, zaraz poleci posiłek po treningowy i jakieś dodatkowe węgle.

Ładowanie to to nie będzie, ale przynajmniej glikogen się odbuduje porządnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260





Kolejny

+15g bcaa

40min aeroby

+50g odżywka białkowa + 11g bcaa(leucyna sama)


Trochę poluzowałem ostatnio, imprezki, chipsy Kupiłem rower i chciałem jeździć 2-3h dziennie, ale niestety przyjechał zepsuty i muszę czekać na nowy.


Śniadanie
100g makaronu durum + 200g pierś + pomidor





+omega3
+witaminy


2 Posiłek
250g wątróbka + pomidor + ogórek






3 Posiłek
Pierś + sałata + pomidor






Kolejne mordercze posiłki typu warzywa + trochę fat + białko


Nienawidzę dni bez siłki, jem wtedy tylko węgle w śniadaniu w postaci 100g owsiane/100g makaron/ryż/kasza lub chleb. I chodzę głodny cały dzień Ogólnie to z dnia na dzień jestem coraz bardziej głodny. Dziwne to. Ciekawe jest też to że waga nie idzie w dół, ale może wdarła się retencja wody od kretki. Nie wiem na ile chelat ciągnie wodę, ale np lekkie ładowanie węgli co pare dni powoduje znaczną retencje. Organizm dostaje szoku od nagłej dawki węgli no i zalewa wtedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jangle warfare lub cos podobnego

Następny temat

Jak uniknąć spadków/Jakie odżywki wybrać - Redukcja (drugi cykl)

WHEY premium