SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST "Chcesz być jak greccy bogowie?Uda się i Tobie!" by Eltoro - pods.str.38!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23761
Fajnie prowadzony teścik eltoro będe zaglądać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1193
bardzo fajnie prowadzony test :D też będe obserwował - trzymaj się !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259




Ale chyba nie będę już tego jadł teraz tylko zostawię na redukcję gdzieś za miecha do vipera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259





Dziś

Never ending story dobiega końca, 2tygodnie gdzieś jeszcze. Solaros pewnie na tą wieść otworzy jakiegoś




Sporo się obijałem, te imprezy mnie chyba wykończą ...
Zakupiłem niedawno estro block


SKŁAD 1kaps:

600mg saw palmetto
188mg chryzyna(na opakowaniu jest napisane 188mg, wszędzie indziej 366mg na 2kapsy co jednak na jeden kaps daje 183mg, komu wierzyć?
11mg cynk

Postanowiłem że dokupię jeszcze z 2-3opakowania. Zacząłem lekkie ładowanie, 4kaps na dzień, następnie zejdę do 2 i będę obserwował, możliwe że wejdę na 3kaps przed spaniem.


Jest to lajtowy środek, z naturalnych składników, więc szału się nie spodziewam, jak coś pomoże to będzie fajnie, będzie lipa po tych 3 tyg to nie kupię więcej i tyle






Co ciekawe, dzisiaj wziąłem jednego kapsa, wyruszyłem w miasto. Szedłem wolno jak na siebie, w cieniu, nawet mi gorąco nie było a z pleców ... powódź

Nie wiem na ile zasługa w tym estro blocka, ale myślę że jakaś na pewno gdyż nie pocę się tak nawet jak maszeruję w pełnym skwarze a tu tak się lało ze mnie że koszulkę mogłem wycisnąć...


Na czczo
50g WPC + 11g bcaa (~5g leucyna). Kończy mi się zarówno WPC jak i ta leucyna. Lecz mam jeszcze SP80.


Śniadanie
3 jaja, 86g chleba,(w 100g jest ok 40g węgli, nie chciałem go kroić a miało być ok 33g, stąd taka ilość dziwna) + ogórki gruntowe(nie kupię już ich, wole szklarniowe choć pewnie więcej chemii mają)

+multiple
+omega gold3 2kaps






2 Posiłek
50g WPC + 20g orzechy włoskie, śpieszyłem się stąd taki lipny posiłek

+1kaps estro block

W ciągu dnia
trochę warzyw przegryzam w ciągu dnia o których się nie chwale. Marchewka surowa, kalarepa, sałaty, raz pekińska raz lodowa, ogórasy, papryki różnego koloru i takie tam.


Przed trenem
200g pierś, ~7g oliwy z oliwek(3g poszło rzepakowego do smażenia) + 50g kasza jęczmienna(pęcznieje bardziej niż gryczana stąd w dni gdy głód mnie męczy daję jęczmienną, lepiej zapycha kichy) + kilka kiszonych własnej(tzn maminej) roboty ogórków. Na zdjęciu zaledwie dwa bo resztę zjadłem czekając aż ta papka się podgrzeje...






Przed treningiem
GM+PW+WF w jednej porcji, to był hardcore


Rozgrzewka
(wszędzie po 10 powtórzeń)
Wiosłowanie sztangą 4 serie(70kg, 90kg, 80kg, 80kg)
Klata wyciskanie na płaskiej 3 serie(80kg, 80kg, 80kg)
Żołnierskie 2 serie(50kg, 50kg)
Biceps sztangą podchwyt(50kg, 50kg)
Triceps odwrotne pompki(10 szybkich + 10 wolnych)
Brzuch, póki co ograniczam się do dolnych partii, ograniczam dysproporcję, dojdą skoczne i górne znowu gdy spalę więcej fatu, bo boczne mi powiększają już i tak genetycznie szeroką, kobiecą miednicę...3 serie po 10powtórzeń podciągania nóg do klaty leżąc z sztangielką 5kg w nogach

+ ~10g bcaa
+23minuty aerobów

Po treningu
PW czubata miarka


Posiłek po trenie
200g pierś + ogórki kiszone + szpinak + 50g kasza jęczmienna





+1kaps estro block

+3 marchewki(3 czy 4 hmm...lecytyna by się przydała


Na kolację
Pójdzie 200g twaróg chudy ze słodzikiem i aromatem migdałowym, do tego 10g oliwy z oliwek

+GreenMagnitude(~350mg magnez)
+2kaps estro block(~22mg cynk)
= ZM


Oszczegam tych co już się przymierzają do pociśnięcia mojej skromnej osoby, że to był recomp i nadal jest, więc nie ma mega masy ani mega spalenia fatu, jest wszystkiego po troszku ...(jakoś się muszę wytłumaczyć że się obijałem, jadłem chipsy i piłem piwo)


Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-08-10 23:29:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Znowu się upociłem po tym estro strasznie grrr. 2kaps przed spaniem i koszulka w środku nocy mokra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Never ending story dobiega końca, 2tygodnie gdzieś jeszcze. Solaros pewnie na tą wieść otworzy jakiegoś

hehehe

a juz mialem sie pytac kiedy konczysz ta impreze




czekamy na foty

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Solar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Eltoro sory za offfa, znasz moze jakas dobra siłke na Kurdwanowie ( okolice Turniejowej ??? ).
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Niestety nie, ćwiczę w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Eltoro_KrK jak dla mnie to troszkę dużo dajesz tych węgli okołotreningowo jak na redukcję. Przed - 50g i po 50g.
Powiem Ci, że ja teraz planuję obciąć do 25g i 25g. Zobaczymy co się z tego urodzi.
Możesz mi powiedzieć jak robisz tą papę szpinakową? Bo apetycznie wygląda

BTW. skoro o KRK mowa to znacie może jakąś fajną siłkę w okolicach Prokocimia/Woli Duchackiej? Rejony Bonarki.

Zmieniony przez - shooter3 w dniu 2010-08-13 12:23:34

I am addicted to this game.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jangle warfare lub cos podobnego

Następny temat

Jak uniknąć spadków/Jakie odżywki wybrać - Redukcja (drugi cykl)

WHEY premium