SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST AMG by RedAlert

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
lepieej zakladaj zaciski jak tak blisko wyciskasz sztange przy tv hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 757 Napisanych postów 3052 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
hahahaha no ostatnio ogladalem filmiki z wypadkami na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 757 Napisanych postów 3052 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123177
W takim razie muszę mieć kamerę w gotowości, jak rozwalę telewizor to na youtube zarobię na nowy



Kolejny mega ciężki trening nóg i mój tajna broń szybko zdejmujący się ciężar niezbędny przy dropsetach



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja mialem ostatnio takie 3 odwazniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 757 Napisanych postów 3052 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123177
Dawno nic nie pisałem bo brakuje trochę czasu. Redukcja już idzie pełną parą. Delikatne cięcie węgli w diecie. dwie sesje aerobów dziennie po 30 min. Intensywniejszy trening nóg trener kazał robić podwójne dropsety i serie łączone, wczoraj pierwszy taki trening i dziś cały dzień nie mogłem się pozbierać, mam nadzieję że tydzień dwa i organizm się przyzwyczai. Wyjedzone wszystkie zapasy supli



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widze sporo ludzi zaczelo zredukcje ja postanowilem ze jeszcze do konca styucznia sobie pozwole na luzniejsze jedzenie a pozniej sztywna micha i tylko przy jakims wyjezdzie czy imprezie pozwole sobie zjesc cos "grubszego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 757 Napisanych postów 3052 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123177
Mało czasu zostało do sezonu startowego każdy się spina. Po poniedziałkowych nogach wtorek cały przespany dopiero wieczorem zrobiłem trening klaty i trika, wczoraj plecy i biceosy dziś dnt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no debiutanci nie maja fajnie .. a u was jakies plany??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

Następny temat

Śnieżynka 2013

WHEY premium