SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST AMG by RedAlert

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to bardzo udany debiut gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
T.Pabiniak
to bardzo udany debiut gratulacje


Dzięki Tomku.

Po ME i powrocie z Barcelony wybraliśmy się do Czech. Wystartowaliśmy w sobotę w BFC CUP w Czeskiej Lipie. Ania wygrała swoją kategorię ja byłem trzeci.















A w niedzielę ja wystartowałem w GRAND PRIX Zbyslav 2015. Niestaety Ania nie startowała bo były to tylko zawody w bikini i męskiej sylwetce








Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2015-05-25 23:37:17

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2015-05-25 23:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
gratulacje dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
i chyba zwiedzaliscie silownie bo chyba nie tylko z jednej korzystaliscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
T.Pabiniak
i chyba zwiedzaliscie silownie bo chyba nie tylko z jednej korzystaliscie


Niestety sporty sylwetkowe nie są w Hiszpanii zbyt popularne i siłowni też jest mało, bardziej to fitness cluby. Ciężko też było znaleźć siłownię gdzie można było opłacić pojedyncze wejście, przeważnie minimum miesięczny karnet. Trenowaliśmy w siłowni w Santa Susanna - mała ale bardzo dobrze wyposażona. W czasie ME był lekki tłok ale dało się zrobić trening, W poniedziałek po ME ćwiczyliśmy praktycznie sami. W Barcelonie trafiliśmy do dużej siłowni DIR Club Hispa - sieciówka, dużo sprzętu, maszyn hummerów ale na większości dość niewielkie stosy, jednak przy treningu pompującym przed zawodami było wystarczająco, natomiast w okresie siłowo masowym mogło być różnie.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no powiem ci ze jedna hotelowa silka mi sie podobala... nie pamietam nazwy ale widzialem ze ekipa ktora startowala tam rok temu korzystala z tego miejsca widzialem na fotkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
T.Pabiniak
no powiem ci ze jedna hotelowa silka mi sie podobala... nie pamietam nazwy ale widzialem ze ekipa ktora startowala tam rok temu korzystala z tego miejsca widzialem na fotkach


Tak jak napisałem "Trenowaliśmy w siłowni w Santa Susanna - mała ale bardzo dobrze wyposażona." - siłownia znajduje się w jednym w hotelu Aqua Hotel Onabrava





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Na koniec sezonu wiosennego udało mi się wystartować w GP Opola 2015. Start ten był dla mnie ważny bo organizatorem zawodów było SFD a sponsorem konkurencji Fitness plażowe (dawniej męska sylwetka był HI-TEC). Udało mi się jeszcze utrzymać formę startową od Mistrzostw Polski w Kielcach a nawet poprawić. Dzięki startom na Mistrzostwach Europy i Pucharze i GP w Czechach dopracowałem pozowanie na sennie, znacząco różniące się od kulturystyki klasycznej. Start ten uważam za najlepszy w sezonie. Niestety zabrakło trochę szczęścia i zająłem 4 tą lokatę mając równą ilość punktów z zawodnikiem z 3 -go miejsce.




















Jak widać na ostatnim zdjęciu to nie ustępowałem mu formą. Reasumując jestem bardzo zadowolony z udanego występu i całego sezonu.

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2015-06-01 19:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
sezon wasz a oby nastepne byly jeszcze lepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

Następny temat

Śnieżynka 2013

WHEY premium