SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST AMG by RedAlert

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dobrze mi sie wydawalo czy widzialem jak reklamujesz keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
T.Pabiniak
dobrze mi sie wydawalo czy widzialem jak reklamujesz keltona


Charytatywnie . Ćwiczę w większości na ich sprzęcie, po MPJiW 2013 dostałem od nich mały gift. Oficjalnie nie pytali o zgodę na wykrzystanie moich materiałów w celach markatingowych. A i Hi-Teca przy okazji reklamuję bo filmiki są z mojego testu Creasteronu i whey c6. Jest tam filmik jak bełtam i piję creasteron.
Troszkę ludzi zobaczy, że ćwicząc w domu też można zrobić formę.

...może i Kamil dostrzeże mój potencjał marketingowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
myslalem ze moze dzialasz z nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
T.Pabiniak
myslalem ze moze dzialasz z nimi


Niestety nie . Na razie udaje mi się jakoś samodzielnie finansować przygotowania swoje i Ani.


W tym tygodniu miałem sporą przerwę od treningów sobota, niedziela uczestniczyłem w kursie trenera personalnego zorganizowanym przez PZKFiTS. Poniedziałek wtorek sprawy rodzinne związane z zagospodarowaniem syna na stancji w Warszawie (rozpoczyna studia na Politechnice). Dopiero we środę udało mi się zrobić pierwszy trening w warszawskiej siłowni Olimpia. Trening pleców, mega pompa być może po czterech dniach nie treningowych mięśnie tak zareagowały na trening. korzystając z wizyty na siłowni wykorzystałem sprzęt jakiego nie mam w domu i dwa ćwiczenia zrobiłem na hamerze. Pierwsze oburącz na uchwycie umieszczonym na dole, drugie jednorącz na wyżej umieszczonym uchwycie.
Wczoraj już u siebie trening nóg. Cały czas do przodu 7 powtórzeń na 260 z dodatkowo założoną gumą zwiększającą opór w górnej fazie ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no niestety jak wiekszosc z nas musi oprozniac znacznie budzet domowy zeby robic forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jaki teraz start przewidujecie oboje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
T.Pabiniak
jaki teraz start przewidujecie oboje???


Jesień to tylko starty Ani, MPJiW w Katowicach lub Grand Prix Pepa w Opawie i Puchar Polski. A na wiosnę 2015 planujemy wspólne starty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
Miałam chęć wystartować w Opawie i w Katowicach na MPJiW ale niestety terminy się pokrywają Trzeba będzie wybrać. Później Puchar Polski i troszkę odpoczynku przed wspólnymi wiosennymi startami.

Zdjęcie z niedzielnego treningu w Fitness Club Olimpia w Warszawie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no szkoda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

Następny temat

Śnieżynka 2013

WHEY premium