SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : "Z bojlera do kaloryfera" Uda się to i mi ! By Mosto - pods. str. 40!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Dzień 18

Dieta

45g(białka nie prochu) + 2 pomarańcze + 20ml oliwy z oliwek
60g chleba razowego + 2plastr szynki + warzywa + 2plastry sera żołtego + troche majonezu + 30g orzechów włoskich
180g kury + 50g ryzu
35g izolatu(nie prochy tylko białka)
80g kury + 50g ryzu + 35g izolatu
50g night protein mix (miałem akurat próbke) + 10ml lnianego + 10ml oliwy z olwek.

Suplementancja

2tab l-karni + 2tab o3 + 1tab vitamin śniadanie
2tab l -karni przed aerobami
12g bcaa po aerobach


Trening

30min aero


Odczucia

Panowie cud, dzisiaj rano na czczo staje na wadze, i co widze 80.8kg !!!!!!! Coś niesamowitego, jeszcze nigdy nie zszedłem poniżej 81 kg Oby tak dalej szło. 3majcie się i pozdro dla was

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-01-13 20:20:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Gratulacje, najważniejsze że ty jesteś zadowolony. Trzymaj tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
widzisz
dwa dni a juz widac ze idzie lepiej



trzymaj sie michy - koryguj (czyli ucinaj wegle stopniowo) a bedzie lecialo caly czas

ps.
po trenie daj albo wegle proste (do 30g na przyklad)
albo jakis owoc
cos musi byc - pisalem chyba ze wegle + bialko
czy nie pisalem?

i ten posialek:
80g kury + 50g ryzu + 35g izolatu
tu juz nie dawaj prochu
masz go rano
po treningu
+ teraz
+ jeszcze na noc
co za duzo to nie zdrowo
-daj wiecej miecha
jesli nie dajesz rady - ewenyualnie ta porcje 180 przed trenem dorzuc do 80g po trenie i podziel na pol (mniej wiecej)
dasz po 150g miecha i bedzie si (lepiej prezentuje sie sie 180g,jeszcze lepiej 200) ale 150 wyglada lepiej niz te 80g

staraj sie w tym posilku dac wiecej miecha

proch zostaw na noc

...i ostatnie acha:
dorzuc warzyw!!!
jedz te minimum 3-4x150g
dostarczysz cennych witamin,mineralow,blonnika i odkwasisz organizm.

yol


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-01-13 23:52:09

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Dzień 19


posiłek nr 2 i 3
[IMG]


Dieta

45g(białka nie prochu) + 1 pomarańcza +warzywa + 20ml oliwy z oliwek
120g kury + 50g ryzu +warzywa
35g izolatu(nie prochy tylko białka)
120g kury + 50g ryzu + warzywa
50g reflex nitroprogen + 10ml lnianego + 10ml oliwy z olwek.

Suplementancja


2tab l-karni + 2tab o3 + 1tab vitamin śniadanie

Trening
------

Odczucia
Szlag by mnie jasny trafił, dzisiaj nie zjadłem 2śniadania bo mnie znowu grypsko dopadło, i rano nawet miałem problem wlać w siebie to białko. Z treningu lipa, bo mam 38 gorączki i mnie na siłownie z domu rodzicie nie wypuścili. Ogólnie troche się załamałem, bo nawet 1tyg nie moge przeżyć normalnie tylko zawsze jakaś grypa.Pozostało mi trzyamć się diety i wpiepszać dożo czosnku. 3majcie się i pozdro


Jedyna miała wiadomość dzisiaj, doszło mi 14kg izolatu, ten jasny po lewej to wanilia a ten ciemny po prawej to czekolada

[IMG]





Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-01-15 17:27:01

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-01-15 17:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
nie czytałem całego wątku i nie wiem czy ktoś o tym wspomniał
jeśli miałeś ponad 100 w pasie to pamiętaj o jakiś kremach/maściach ujędrniających skórę brzucha, bo jak będziesz namiętnie dążył do spadku wagi i zrobienia przyzwoitej sylwetki to n brzuchu zostanie Ci wisząca skóra, więc zabezpiecz to teraz bo poźniej będzie ciężko - wiem coś o tym a patrząc na zdjecia z 1 strony to nie masz zbyt napiętej skóry. powodzenia

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
doniekkk - dzięki za radę, bo ostatnio się zastanawiałem, czemu zrzuciłem troche kg, a brzuch coraz bardziej wisi. Coś pokombinuje ;]


edit@@ coś te foty źle się wkleiły, ale da się zobaczyć po wejściu na linka

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-01-15 17:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Co to za białko
Jak koks wygląda, jeszcze byś to taśmą szarą oblepił i pod beemkę

Dobrze jest . Keep goin'!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
u mnie na redukcji z węgli jest tylko płatki owsiane i ryż brązowy a po treningu banan i z czasem obcinam węgle a białko minimum 3 gramy na kg beztłuszczowej masy ciała i podstawa ryż gotowany pierś parzono gotowana i zielone warzywa i żadnych wychyleń bo bedzie bez efektu.

I zmiejsz spożycie sodu woda ci spadnie i bedzie ok a na wage nie patrz nie ważne ile wazysz tylko jak wyglądasz pozdro

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
wlasnie co to za bialko?
14kg izolatu
to ile Ty kasy na to wywaliles

a może wyjepka to jest
i mąka zamiast białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Białko to izolat ~92% Jest firmy mało znanej, bo nie handlują białkiem na dużą skalę, a mam wujka który pracuje jako technolog żywienia w firmie której nazwy nie podam i załatwił mi takie cuś wyszło mnie to dużo taniej niż mił bym kupować olimpwski czy jakieś markowe, a to białko ma normalne atesty itd

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-01-15 19:12:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl MHP Dren, GAT Jet Fuel, Bialko itp. układanka

Następny temat

Pierwszy cykl na kreatynie i świąteczno-noworoczna "przerwa"

WHEY premium