SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : "Z bojlera do kaloryfera" Uda się to i mi ! By Mosto - pods. str. 40!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Sls - jeśli oszukiwanie jest zrobienie piersi z kurczaka np z koncentratem pomidorowym albo musztardą to oszukuje, ale już nie moge jeść gotowanej piersi z kurczaka bo mnie odrzuca. Cheat meal to na pewno fajna sprawa, ale odłożę go późniejsze okresy redukcji kiedy będzie na prawdę ciężko Mógł byś mi powiedzieć dokładnie co to ten glicerol ? Bo coś tam powierzchownie wiem, że występuje w mięśniach i w wątrobie

ps. Rowerek będzie sprawny, i od jutra zaczynam ostro z aerobami.

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-01-17 19:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Nie glicerol, a glikogen w wątrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
A no fakt, glicerol to ja mam w butelce pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Skrobia to cukier magazynowy. Występuje w roślinach oraz u zwierząt jako glikogen. Jest to zapas energetyczny. Występuje w mięśniach i wątrobie.

Co do oszukiwania z tymi piersiami itd. Jak Ci nie smakują gotowane to polecam obsypać przyprawą do kebaba lub gyrosa i do piekarnika

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2011-01-17 19:52:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Czasami tak robie, a czasami dodaje przecier pomidorowy/musztarde i wrzucam na patelnie na 20m oliwy z oliwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Zabrzanin - coś Ty hurtownie okradł ?

Ja redukuję najwcześniej od marca .

Mosto jak Ci to pomoże to mogę Ci pokazać jak zrobiłem ja... Teraz dalej masuję .




pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
jak zrobiłeś że z takiego sadła nie wisi Ci teraz skóra ??
ile poszło 20-25 kg ?
gud dżob :D

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
volo - Wow, prze kozak z Ciebie, a jak teraz łapiesz fat ? łatwo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190


to i ja podrzucę żebyś widział że z tego co robisz są jakieś korzyści.
1)styczeń 2008 2)wrzesien 2008 3)kwiecień maj 2010 4)sierpień 2010

teraz jakieś +5kg ale wiadomo zimowa masa, jeszcze dojdzie mi ze 4-5 wiec 100kg koncem lutego przekrocze... pozniej redukcja i zabawa od nowa :D

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
doniekkkk - gartulacje za sylwetkę. A po co Ci redukcja tak nawiasem mówiąc bf masz niski jak na oko ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl MHP Dren, GAT Jet Fuel, Bialko itp. układanka

Następny temat

Pierwszy cykl na kreatynie i świąteczno-noworoczna "przerwa"

WHEY premium