SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA Na Xpandach by kamiru pods.str.41

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No wiec w dniu dzisiejszym dowiedzialem sie, ze fonetyka niezaliczona i trza sie przygotowac na 12 lutego. Wiem, ze spokojnie dam rade i ze to bedzie tylko formalnosc, ale lezy mi to troche na watrobie i wnerwilo mnie, ze sie jednak nie douczylem. Z tego powodu trening przebiegal bez jakiegos powera, chociaz na wynikach sie do nie odbilo, ale o tym nizej...


***

WYPIS Z TRENINGU :
Wcześniejszy trening nog na stronie 12.

Czworoglowe:
-Przysiady ze sztangą za plecami 12*80kg,12*85kg,10*90kg, 8*95kg
-Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 12*55kg,12*60kg,10*65kg, 8*70kg

Bok barków:
-Dociąganie sztangi do brody 12*24kg,12*29g, 8*34kg
-Unoszenie sztangielek na boki 12*8kg,12*8kg,10*9kg, 10*9kg

Triceps:
-Pompki na poręczach z cięzarem 12+ 7,5kg,10+ 10kg,8+ 14,5kg
-Francuskie siedzac jednoracz 12*11kg,10*12kg, 10*13kg
-Prostowanie na wyciagu 12*6kl, 12*6kl, 12*6kl
(w plaszczyznie pionowej stojac)

Uwagi:
Ciezaru dokladalem, gdzie tylko moglem. Z kazdym treningiem czworoglowych coraz bardziej zaczyna mi dokuczac przetrenowane prostowniki. Zastanawiam sie, czy nie zamienic wtorku (plecy, tyl barkow, dwuglowe) z czwartkiem (czworoglowe, bok barków, tric). Wtedy nogi cwiczyl bym na swierzych plecach, a w martwym tak bardzo by mi chyba nie przeszkadzaly zakwasy na czworoglowych. Co Wy o tym myslicie, przelozyc?
Na barki dolozylem ciezaru i w sumie nie sprawil mi on wiekszej trudnosci, z tricem bylo juz gorzej- w ostatniej serii pompek na poreczach musialem na koncu troche powalczyc, zeby poszlo do gory. Pompa na tricach dotychczas chyba najlepsza.


***


Niwix
Tak wlasnie sadzilem, ze odpowiesz. A z tymi szachami to u mnie jest najgorzej wlasnie. A przedmioty masz smieszne, ale ciekawe.

góra
Waga idzie do przodu, w obwodach mierzylem dotychczas bica i pas jakis tydzien temu- pierwsze niezle do przodu, drugie tez do przodu ale bez tragedii.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Ładnymi cieżarami operujesz to dobrze, po powrocie na ring bedziesz miał czym przy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
rozdziel te treingi np dniem robienia klatki

wt plecy czw klatka sob nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
ramboszcza
Ciezary dopiero nadejda. Narazie skupiam sie na masie przez kilka miesiecy jeszczem potem kilka miesiecy, zeby wykrzesac z siebie maksymalna sile.

niwix
Nie wpadlbym na to a pomysl calkiem nieglupi! SOG juz nie wejdzie. Moze faktycznie tak zrobie. Co mysli reszta? Czekam jeszcze na opinie innych, co zrobic z tym treningiem.

Wracam do nauki, jestem juz na wykonczeniu, tzn nadszedl moment kiedy juz nie mam ochoty, wiec za dlugo nie pociagne pewnie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Plecy i tył barków to dobre połączenie, przy wiosłowaniu pracuje tył całkiem mocno, później podciaganie do brody.. to juz jak uważasz ale myslę, że to dobre rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
rambo
Tak, tak ja nie chce tego zmieniac. Treningi zostaja tak, jak byly ulozone, chodzi o rozklad treningow w tygodniu, tzn jak robie w czwartek nogi, to mam jeszcze po wtorku zmeczone prostowniki i jest mi w zwiazku z tym ciezko strasznie je mocno czuje.

Na dzisiaj to tyle surfowania na necie. Polska wygrala i jest w finale!
Jutro ostatni egzamin (nie liczac poprawki z fonetyki )dobrze by go bylo zdac, ale nie mielismy ani jednych zajec, bo doktor zlamal reke, wiec moze byc ciezko.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
i jak idzie kamiru
pewnie zaglądałeś w mój test ale nie dałem na podsumowanie fot
są tutaj w nowym tescie chcesz zobacz bo też miałem xp*2.
https://www.sfd.pl/Test_kre-alkalyn_by_Herkules86-t314207.html#post12
powodzenia w cyklu

Zmieniony przez - herkules86 w dniu 2007-02-01 23:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
Ja Ci Kamiru odrazu mowilem zebys tak zrobil ale mnie nie chciales sluchac

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
eee... ja tam we wtorek mam plecy w czwartek nogi , i dobzre jest
Moze to kregoslup Cie boli ?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Powodzenia na egzaminie ja mam ostatni za tydzoien dokładnie ale to jeszcze trochę czasu..

Co do planu to jak tak pozamieniasz kolejność to myslę, ze wyjdzie Ci to na zdrowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Xpanda ..+ co jeszcze?

Następny temat

OLIMP Creatine Mega Caps

WHEY premium