SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA Na Xpandach by kamiru pods.str.41

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
góra
Oblukałem i musze w końcu znalezc gdzies przyprawe do gyrosa, bo to mi sie najbardziej spodobalo.

rambo
Wlasnie do tej pory tak cwiczylem- 5 serii po 5 powtorzen. Myslisz, zeby jeszcze bardziej zejsc z powtorzeniami i dolozyc ciezaru? Bo imo mi to nie pomoze...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Nie wiem kamiru, powiniennes zadac takie zapytanie w dziale trening, tam są specjalisci którzy znaja się na rzeczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
W duzych sklepach na pewno dostaniesz w super czy hiper marketach

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak sie wyciska hantle za głowy na barki ?

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Kamiru: nie kombinuj z treningiem, jedź dalej - dobrze Ci idzie! Brak postępów na jednym, czy dwóch treningach nie oznacza, że trzeba robić zmiany, czy martwić się o zmęczenie... Raz się nie uda, drugi raz, a za trzecim pójdzie z nadwyżką.

W pozostałych ćwiczeniach ładnie Ci idzie.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wlasnie wrocilem z dosc dlugiej jazdy ze znajomymi i moim bratem w jego nowozakupionym pierwszym samochodzie- chinquecento, czy jakos tak sie to pisze. Chodzi fajnie, jak na 14 lat ( ) zdazylismy juz miec maly incydent na drodze i kontrole policji. Szczesciarze. Dieta ostatnio trzymana niezle, tylk orano nie moglem wziasc oliwy do sniadania, bo sie skonczyla, ale popoludniu zakupilem i juz wsyztsko gra.

góra-forte
Polukam pewnie na dniach, jak bede gdzies w poblizu i nie zapomne.

Don Garcia
Oj Doniu specjalnie mi dokuczasz, zeby zrobic mi przykrosc, tak?
Żal...



saib__
Pojde w takim razie za Twoja rada i bede cwiczyl do konca tak, jak teraz. Moze bedzie dobrze.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-02-19 00:05:55

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Witam wszystkich! Wczoraj nie pisalem, bo po 11 (!) latach uzytkowania zepsula mi sie mysz i byl problem, bo nie wiedzialem co z nia nie tak- jak podlaczalem, to nie dzialala. Dzisiaj pozyczylem od kumpla i wszystko chodzi elegancko. Widze jednak, ze zbytnio sie temat nie zapelnil podczas mojej nieobecnosci.
W dniu dzisiejszym pozwolilem sobie na piers z kurczaka z frytkami- calkiem dobre. Ogolnie TEST zbliza sie juz powoli ku koncowi, podobnie jak moje sily i psychika (dieta). Fizycznie nie czuje sie jakos bardzo zmeczony (pewnie pomaga odpowiednia zazwyczaj ilosc snu i odnowa biologiczna), ale psychicznie zaczynam miec juz powoli dosc, noi chetnie wypadlbym na siakies piwo...


***

WYPIS Z TRENINGU :
Wcześniejszy trening nog na stronie 21.

Czworoglowe :
-Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 5*50kg, 5*50kg, 5*50kg, 5*50kg, 5*50kg
-Przysiady ze sztangą za plecami 12*85kg, 12*90kg, 10*95kg, 8*100kg

Bok barków:
-Dociąganie sztangi do brody 12*30kg, 10*35g, 4 ( )* 40kg
-Unoszenie sztangielek na boki 12*10kg ,12*10kg , 10*10kg, 10*10kg

Triceps:
-Pompki na poręczach z cięzarem 12+15kg,10+ 17,5kg,8+20kg
-Francuskie siedzac jednoracz 12*13,5kg ,10*13,5kg ,10*13,5kg
-Prostowanie na wyciagu 12*44kg , 12* 46kg , 12* 46kg
(w plaszczyznie pionowej stojac)

Uwagi:
Trening na plus chociaz sila nie idzie juz tak gwaltownie do przodu, jak mialo to miejsce chocby 2-3 tygodnie temu. W przysiadzie w koncu wzialem 100kg (i to jako 2 cwiczenie) z czego sie ciesze, ale postanowilem ze po cyklu przezucam sie na pelne przysiady. W pompkach na poreczach takze poszedl maly rekordzik, tj wykonalem 8 powtorzen z 20kg. Reszta tez raczej na plus, chociaz bez rewelacji.

***

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Czemu nie ma progresji w przysiadach ze sztangą z przodu? To duuuuuży błąd.

Ogólnie, postępy siłowe są rewelacyjne! Już teraz gratuluję!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wczoraj wieczorem cos nie za dobrze sie czulem, zmierzylem temperature i wyszlo mi rowne 37, czyli stan podgoraczkowy. Odbija sie moje zpaominalstwo w zakupie Vit C. Wzialem kilka Rutinoscorbinow i Aspiryn, pospalem 11 godzin i dzisiaj jest juz ok.


saib__
Nieuwazny czytelniku. Jest to metoda WODYNa, o ktorej zreszta pisal w Twoim tescie. Dlatego tylko 5 powtorzen, mniejsze ciezary i brak progresji

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Aaaa, oczywiście kojarzę.
Wybacz mój błąd. Gołym okiem nie widać tej metody.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Xpanda ..+ co jeszcze?

Następny temat

OLIMP Creatine Mega Caps

WHEY premium