SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA Na Xpandach by kamiru pods.str.41

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Też trenowałem Thaya.. mam nawet gdzies zdjęciato powrzucam jak znajdę boks też jechałem przez rok czasu teraz jedynie siłownią się zajmuję, czsami w formie aerobów lubie okopać worek lub powalczyć z cieniem.

Jak wrócisz do SW z dobra masą to stracisz troszkena dynamice <tak myslę> ale wszystko da sie odrobić, ja przynajmniej tak miałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
a tam
kij z dynamika, zamiast tego jak komus przypier****** to odleci :P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Pierw go musi trafić No ale kilka kilogramów różnicy wielkiej nie robi

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie robi

+2-3 kg kein problem

więcej jeszcze sie nei dorobiłem w mięśniach naarzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ale was tu dzisiaj duzo.

ramboszcza
Powrzucaj zdjecia tutaj, jak znajdziesz albo u siebie w temacie chetnie poogladam. Co do dynamiki, to juz mialem okres kiedy zrobilem troche miesa i wrocilem do thaia (jak zaczynalem w MT, to wazylem niecale 65kg przy wzroscie tym co teraz, czyli 185cm) i nic takiego nie zaobserowalem- wrecz przeciwnie jak zrobie kilka kilo, to od razu czuje sie pewniej, lepiej mi sie walczy itd.

RafaL-eX
Troche prawdy w tym jest. Jednak sila idzie za masa widac do jak sie sparuje z chlopami z roznym kategorii (chociaz pamietam, ze sparingi z Rafalem Simonidesem pomimo, ze wazy okolo 60kgnie byly wcale lzejsze od tych, gdzie roznica wagi byla na moja nie kozysc nawet w okolicach 20-30kg, ale to juz inna beczka ).

KingCold
Ano fajnie, czasem kogos trafic. Ale z tym zazwyczaj problemow nie bylo, sie cwiczy, sie trafia.

niwix
Eee tam sie nie dorobiles- duzy jestes.
Btw "Problem" z duzej litery auf Deutsch.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-01-31 22:15:06

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
duży będe

ale nei za duzy

a i napsiałem że sie eni dorobilem więcej , a nie że mały jestem ( choć jestem )

i ciii z tym niemiecki , prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Trening pleców - bardzo dobrze!
Jak wrażenia po podciąganiu z 7kg?

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
niwix
Jaki bys nie byl duzy, to i tak kiedys bede wiekszy i sie spotkamy na ringu (macie, czy chociazby przy partii szachow) i Ci do***ie, wiec sie nie ciesz.

saib__
Fajnie sie podciagalo! Zastanawiam sie tylko, czy tak jak robie jest ok (tzn do samego konca i podciagam sie az prawie do klaty, nie wiem czy nie wsytarczy do czola, jak myslisz coachu? )

Ide juz spac, bo sie jutro nie dobudze. Zapomnialem, ze musze sprawdzic wyniki z egzaminu z fonetyki, wiec 8h snu nie bedzie. Potem od razu Xpand i zawijam sie na silke (coprawda tylko po 1 posilku, ale damy rade) w piatek mam ostatni egzamin ze wstepu do literaturoznawstwa, wiec jutro bedzie troche nauki, dzisiaj zreszta juz tez sporo zrobilem. Jakby sie szczeslwie zlozylo i zdalbym ta fonetyke, to mialbym w sumie od przyszlego tygodnia calkiem dluuugie ferie. 3majcie kciuki. Acha, praktyczny szwedzki zaliczylem!

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
i to ja mam fajne przedmioty

spoko , szachy jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Pozytywnie


Wazyles juz sie?Albo mierzyles?



pzDr.

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Xpanda ..+ co jeszcze?

Następny temat

OLIMP Creatine Mega Caps

WHEY premium