SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TD/ redukcja+ intensywne ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Właśnie dlatego, że zrobiłaś sobie dietę podobną do mojej Twój organizm teraz odmawia posłuszeństwa, rujnujesz sobie metabolizm i szczerze radzę zaprzestań tego, ja w ten sposób dorobiłam sie wysokiego kortyzolu i teraz klnę, aż miło, bo będzie cholernie cięzko - zarzyj do mnie i zobacz jak beznadziejnie można wyglądać, po takich eksperymentach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
doprowadziłaś do tego na własne życzenie. albo zechcesz coś z tym zrobić póki jeszcze się (może) da albo tkwisz dalej w manii wagi i za kilka lat plujesz sobie w brodę do czego się doprowadziłaś przez chwilowy kaprys nicniemówiących cyferek na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
W takim razie pomyliłaś forum. Tutaj kobiety ćwiczą ciężko i jedzą zdrowo aby osiągnąć niesamowite rezultaty. Skoro chcesz się głodzić i brnąć w swoich dziwacznych zasadach to proszę bardzo. Nikt Ci tego nie zabrania .
Każda z nas jak widzisz chce Ci pomóc, a nie utuczyć.

W każdym razie jeżeli chodzi o wiedzę, czytanie nie boli. Ja opieram się na wiedzy, która jest zawarta na tym forum. Jest tutaj wiele fantastycznych artykułów, które radzę przeczytać. Jestem laikiem w tych sprawach ale takie podstawy powinien wiedzieć każdy. Widocznie potrzebujesz czasu żeby to zrozumieć. Ale radzę się opamiętać.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
no tak.. na pewno lepsze to forum niż jakies wizaze, kafet.. itp, gdzie dopiero piszą bzdury, aż piszczy. Zastanawiam się tylko jak łopatologicznie podejsc do sprawy, zwiekszyc teraz kalorycznosc tydzien po tygodniu, z dnia na dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Masz 28, a podejście do własnego ciała jak niewyedukowana 13-stolatka.
Możesz w ogóle przestać jeść, na pewno schudniesz.


Dokładna ankieta + zdjęcia.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-02-14 13:25:36

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Zacznij od początku i poczekaj.
Wklej swoją ankietę, wrzuć zdjęcia, zrzut z miski (potreningu.pl) - wpisz w tabelkę i poczekaj. Poczytaj w tym czasie, rozeznaj się w środowisku.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ak1
to przykre, że bez żadnych efektów i wysilków ważyłam 65 kg z palcem w d... A teraz muszę zacząc jeść i czytać setki stron o treningu żeby dojść do starej wagi:(

Masz tak właśnie zw. na sposób w który schudłaś - organizmu nie oszukasz - mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, sąsiada oszukasz - organizmu nie oszukasz. Przetargałaś ciało parę razy przez głodówki, więc za każdym razem kiedy zaczynasz jeść "normalnie" (czyli więcej niż ta głodowa podaż) twój organizm w panice odkłada to w formie tkanki zapasowej - czyli tłuszczu. Weź pod uwagę, że aktorki, piosenkarki i modelki mają kasę na trenerów, dietetyków i lekarzy wszelkiej maści w tym chirurgów plastycznych. A to, że w sieci czy kolorowych pisemkach pisze że pani gwiazda schudła w 3 miesiące z rozmiaru L do XS żywiąc się marchewką, żwirkiem kocim i zapijając to wszystko drinkiem z glonów i oleju napędowego, bez wysiłku i efektu jojo - do tego urosły jej cycki a włosy nabrały blasku to można włożyć między bajki - i to bajki tak głupie, że nawet moim domowym roztoczom bym ich nie przeczytała.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2013-02-14 13:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
kitttie
ak1
to przykre, że bez żadnych efektów i wysilków ważyłam 65 kg z palcem w d... A teraz muszę zacząc jeść i czytać setki stron o treningu żeby dojść do starej wagi:(

Masz tak właśnie zw. na sposób w który schudłaś - organizmu nie oszukasz - mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, sąsiada oszukasz - organizmu nie oszukasz. Przetargałaś ciało parę razy przez głodówki, więc za każdym razem kiedy zaczynasz jeść "normalnie" (czyli więcej niż ta głodowa podaż) twój organizm w panice odkłada to w formie tkanki zapasowej - czyli tłuszczu. Weź pod uwagę, że aktorki, piosenkarki i modelki mają kasę na trenerów, dietetyków i lekarzy wszelkiej maści w tym chirurgów plastycznych. A to, że w sieci czy kolorowych pisemkach pisze że pani gwiazda schudła w 3 miesiące z rozmiaru L do XS żywiąc się marchewką, żwirkiem kocim i zapijając to wszystko drinkiem z glonów i oleju napędowego, bez wysiłku i efektu jojo - do tego urosły jej cycki a włosy nabrały blasku to można włożyć między bajki - i to bajki tak głupie, że nawet moim domowym roztoczom bym ich nie przeczytała.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2013-02-14 13:30:17



Haha, dawno się tak nie uśmiałam ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
czy zamiast sztangi można z ciężarkami ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
takimi kolorowymi o szalonej wadze dochodzącej do 1kg? nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy/ ilosc weglowodanow

Następny temat

Mamusina dieta

WHEY premium