SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TD/ redukcja+ intensywne ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
no nie do konca, wtedy schudłam i 2 lata elegancko trzymałam wage bez wiekszych diet i wyrzeczeń:)./ to że teraz przytyłam to kwestia indywidualnych nawyków ( lubię słodycze) a nie szukania złych rad w 2011.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
pytanie do pozostyałych osób:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
pytanie do innych osób... jeżeli stosowałam drastyczną dietę + ćwiczenia, co zrobić teraz aby dalej chudnąc. Zaprzestać ćwiczeń i wrócić do nich za miesiąc? A może dołożyć 500 kcal i dalej ćwiczyć ale trochę więcej? jaka jest rada z wyjścia z tej sytuacji aby nie tracić tego co już schudłam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Odpowiedź masz w regulaminie dziąłu.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
nic nie rozumiem. Idąc tokiem myślenia tymn zdrowym, wynika z tego, że wystarczy że dołożę do diety 2 paczki orzechów po 100 gr, razem 500 kcal x2 = 1000 kcal. w ten sposób moje spozycie kalorii dziennie wzrośnie do 1700 kcal z 700 kcal. Czy w ten sposób nagle zmieni się moje spalanie? organizm będzie podkręcony i wszystko bedzie ok? taka ważna jest kalorycznosc z tego co piszecie,ze moja jest zbyt niska wiec stoję w miejscu więc dwie "głupie" paczki orzechów powinny załatwić sprawię.nieprawdaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Idąc Twoim tokiem rozumowania, to wystarczyłaby duża paczka czipsów, bo też podkręci kalorie.
Ważny jest stosunek białka, tłuszczy i węglowodanów.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
druga sprawa: pisze ktoś tu, że spalam mięśnie na siłowni. Nie zgodzę się. jeżdzac na rowerku , orbitreku z dużym obciążeniem czy pod górkę, mięśnie się tworzą i wzmacniają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Nie, nie tyle chodzi o kaloryczność co o składniki odżywcze. Czyli odpowiednią propocję białek/tłuszczy/węgli. Kaloria, kalorii nie równa ;] Wstaw zdj to ktoś Ci napisze jak to powinno wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
dziewczyny rozumiem, że chodzi o stosunki, ale pisałyscie wyraznie, ZA MAŁA KALORYCZNOSC, iwec 1700 ze zdrowego żarcia+ orzechy powinno wystarczyć prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
ak1
druga sprawa: pisze ktoś tu, że spalam mięśnie na siłowni. Nie zgodzę się. jeżdzac na rowerku , orbitreku z dużym obciążeniem czy pod górkę, mięśnie się tworzą i wzmacniają.


Jak masz za mało białka, to organizm będzie spalał mięsnie, a nie tłuszcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy/ ilosc weglowodanow

Następny temat

Mamusina dieta

WHEY premium