SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TD/ redukcja+ intensywne ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
nie, takie 5-6 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Możesz, ale i tak podstawą jest dieta.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
weź się dziewczyno ogarnij, od wiedzy w większości wypadków się nie umiera
wszystko zaczyna się w kuchni - jesteś tym co jesz

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
kosheen, coś mądrego masz do dodania, czy jedynie bezkonstruktywna krytyka? jakie to polskie.. wejśc na forum i ni z gruchy ni pietruchy coś walnąć obraźliwego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
nie ak1, po prostu na tym forum codziennie jest min. 5 nowych dziewczyn, które usiłują tu wszystkim wmówić, że głodówka rządzi i jest the best i hakuna matata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
to nie jest nic obraźliwego, to jest po prostu dobra rada, gdybyś miała odrobinę pokory i wzięła ją sobie do serca, to być może mogłabyś coś ze swoim ciałem zrobić

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Wstaw zdj i uzupełni do końca ankietę, bo narazie to tylko pstra gadanina ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
poza tym już w 2011 pisałaś na forum, że nie chudniesz. mądrzy ludzie napisali Ci dlaczego. a Ty znowu swoje i znowu wracasz z tym samym problemem, ale za to już z nie tą samą wagą. nie dało Ci to nic do myślenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Autorka dostała już wystarczającą ilość potrzebnych informacji, teraz na pewno się z nimi zapoznaje, więc nie przeszkadzajmy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
Wysłana 14 lutego 2013 13:52 poza tym już w 2011 pisałaś na forum, że nie chudniesz. mądrzy ludzie napisali Ci dlaczego. a Ty znowu swoje i znowu wracasz z tym samym problemem, ale za to już z nie tą samą wagą. nie dało Ci to nic do myślenia?

[https://www.sfd.pl/puma___próbuje_coś_ugrać_na_siłowni.-t909751.html] 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy/ ilosc weglowodanow

Następny temat

Mamusina dieta

WHEY premium