SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TD/ redukcja+ intensywne ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
jem prawie samo białko, dieta niskowęglowodanowa, białko z niabiału i mięsa filety:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
więc dieta 700 kcal + ćwiczenia= powinny dac efekty jeżeli jem duuużo białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nic nie zrozumiałaś. Idź i czytaj jeszcze raz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
brak argumentów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie, szkoda czasu na pisanie tego samego, co stoi w regulaminie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Też nie mogłam tego na początku "ogarnąć", dasz radę, tylko poczytaj dokładniej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
chyba parę razy padło już tutaj że ważny jest stosunek bwt, gdybyś przeczytała regulamin i artykuły to byś doskonale wiedziała, że jedząc prawie samo białko niczego nie zdziałasz. serio nie trzeba mieć magistra żeby czytać ze zrozumieniem.. uczą tego zdaje się dużo wcześniej. poczytaj własne odpowiedzi i zastanów się co piszesz, bo ręce opadają. my o białym Ty o czarnym... jak jesteś mądrzejsza to nie zadawaj pytań tylko sobie chudnij na swoich głodówkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
a może tak trochę milej? nikt tu Cię nie atakuje i nie ocenia. taka krytyka to najłatwiej. zresztą po waszych wypowiedziach widać na forum nie w jednym wątku taki brak kultury. Taka dyskusja faktycznie nie ma sensu, gdy ktoś na proste pytania wymądrza się o czytaniu regulaminu, "białe, czarne" i tym podobne teksty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1078
proszę o konkretny argument, że brak węglowodanów w diecie szkodzi? to skąd sukcesy diety białkowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Sukcesy diety białkowej ? - chyba żartujesz, wszyscy moich znajomi, którzy bawili się w dietę Dukana, mieli, maja i będą mieć problemy zdrowotne i to nie małe. Organizm potrzebuje wszystkiego - w odpowiedniej proporcji !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy/ ilosc weglowodanow

Następny temat

Mamusina dieta

WHEY premium