SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuścioszek z niedoczynnością :P

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
LenaAdams

Odnośnie tarczycy, to czy polecacie suplementacje jodem? Płyn lugola w tabsach albo solanka Zabłocka.

Bez konsultacji z ogarniętym endo nie. Zresztą inne suple też trzeba brać z rozwagą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2143
A jaką masz w ogóle niedoczynność? Autoimmunologiczną (np. Hashimoto) czy jakąś "inną"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Na chwile obecna nie mam Hashimoto, ale endo kazała za pół roku powtórzyć badanie przeciwciał, bo na razie są w normie. Nie wie czemu tarczyca jest mała. Na razie jakaś "zwykła" niedoczynność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Hej LenaAdams, jesteśmy podobnego wzrostu , trzymam kciuki i będę obserwować postępu ;) Trzymaj się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2143
Taka "zwykła" to chyba mniejsze zło...
Powodzenia! Podglądam cię tu i dopinguję! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dziękuje, to bardzo miłe :)

P.S a ja znów jestem głodna... :P
To pewnie przez te ziemniaki :(

Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-01-30 13:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Nareszcie jakiś dzień wolny od pracy, ostatnio bardzo stresującej zresztą.
Z zakupów wróciłam bogatsza o cieciorke, soczewice a także wieprzka, woła i wątróbke i właśnie robi się pasztet a także pieczona szyneczka na chleb :) Strasznie ciężko jest dobić mi białko. Stad moje pytanie czy mogę zaopatrzyć się w jakaś dobrą odżywkę, czy na razie nie warto?

Drugi mój problem jest taki, że po posiłku nr.2 poćwiczyłam i musiałam robić szybciutko nr.3 bo co chwile jestem głodna :( Zjadłam jednak dość dużo tego węgla złożonego w postaci ryżu brązowego, byłam syta, ale powoli znów głód dopada. Mam tasiemca?? Chyba nigdy nie byłam taka głodna jak ostatnio.. kiedyś wystarczało mi 200g ugotowanego makaronu na obiad i do następnego dnia nic. Czy to znaczy że mam rozciągnięty żołądek?:P Czy moja przemiana materii wzrosła z połączenia euthyroxu, większej ilości jedzenia i ruchu?

Banan i orzechy to raczej nie posiłek i też przegięłam trochę z tłuszczami, ale to z głodu :P:P

I jeszcze ćwiczenia :
Wznosy nóg z leżenia x 13
Wspięcia na palce obunóż x 15 (6kg)
Przysiady klasyczne z hantlami X 10 (6kg) - kolanko odrobine strzelało, ale nie bolało :)
Wznosy z opadu x 15
Pompki oszukańcze przy ścianie x 15
Martwy ciąg z hantlami x 15 (2x6kg)
Wiosłowanie hantelką x 15 (6kg)
Wyciskanie hantli stojąc na barki x 10 (2x6kg) - to było najgorsze :P
Biceps/Triceps x15 (6kg)

Wiem, że na razie kapa, ale będę się starać by było coraz lepiej :)

Miłej soboty :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Miska na dziś
Soczewica przerobiona na placuszki, mniam :)

Poćwiczyłam także dziś, bo jutro jakiś dziwny dzień w pracy i może nie być czasu
Wznosy nóg z leżenia x 15
Wspięcia na palce obunóż x 15
Przysiady klasyczne z hantlami x 15 (2x6kg)
Wejscie na ławke - bez hantli :(
Wznosy z opadu x15
Pompki oszukańcze przy ścianie x 13
Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz x15 (2x6kg)
Plank 20sek
Martwy ciąg z hantlami x15 (2x6kg)
Wyciskanie hantli stojąc na barki x10 (2x6kg)
Biceps/Triceps x15 (6kg)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Micha na dziś.
Postaram się wrzucić za niedługo pomiary, bo zeszło 3cm z cycków i 1cm z bioder :D Pierwszy minus zanotowany od daaawna i ogromna motywacja :)
Pozdrawiam




Chciałam się jeszcze zapytać czy zjedzenie ok 50g placka ziemniaczanego (oczywiście własnej produkcji z odrobiną mąki ryżowej i usmażonego na smalcu) jutro w drugim czy trzecim posiłku wchodzi w gre? I jeśli tak, to czy wliczając go w miche mam go rozłożyć na "czesci pierwsze" czy jako placek ziemniaczany z listy?

Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-02-02 15:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Witam :)

Nie będąc pewna placka, odpuściłam sobie ;) Nie poświęce moich -3cm na rzecz kartofla :)
Także wrzucam miche na dziś, a także wczorajszy pomiar. Niestety miałam wcześniej jakaś pomyłke w obwodzie pępka :(
Jest także zdjęcie moich kotlecików indyczych z fasolka szparagowa :D

P.S Ostatnio cały czas mam spuchniętą prawa kostke .. mimo iż jestem po okresie :(







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktor sportow silowych/trener Personalny POznan

Następny temat

Pierwsza próba- FBW+ dieta- prośba o ocene i błogosławieństwo;)

WHEY premium