SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuścioszek z niedoczynnością :P

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Kebula ja wiem, że Ty masz racje. Podziwiam Was dziewczyny za upór i dyscyplinę.
Macie tyle motywacji. I nie będe sie tłumaczyc, bo to bez sensu. Wiem, że moja dieta kuleje, co mnie strasznie wkurza i potem się nakręcam, bo jeszcze wiele innych rzeczy mnie wkurza (szczególnie te na które nie mam wpływu), stres mnie wyżera i daje żarciu rządzić sobą.
Pozbieram się do kupy, ale to pewnie troche mi zajmie.

Rzabo już kiedyś wywaliłam gluten i nie czułam większej różnicy. Na pewno mam jakiś problem jelitowy, ale nie wiem czy przez gluten. Musialabym chyba wywalać wszystko po kolei.

Dzień 15 - DT
Warzywka : kapusta kiszona, marchew, cebula, pomidor
Picie : kawa, woda
Suple : jod, kompleks wit, selen, tran

Trening B.
A. przysiad przedni
1x12 - 26kg 1x5 - 28,5kg - nie dałam rady zrobić więcej :(
1x15 - 26 kg - nie dokladałam, bo chciałam ogarnać ten chwyt i już lepiej. Ciągło po brzuchu bardzo
1x15 - 26kg-- masakra, niby też przysiad a jakoś trudniejszy niż ten normalny

B. MC
1x12 - 52kg 1x12 - 54 kg
1x15 - 51,5kg
1x15 - 49kg - też ciężko

C. WL
1x12 - 28,5kg 1x12 - 31kg
1x15 - 28,5 kg
1x15 - 26kg - kapiszon w porównaniu z tym co było

D. Push Press
1x12 - 26kg 1x5 - 26 kg - też zdechłam, energie mi cała zżarło i kapa
1x15 - 26kg - też ogarniam technike
1x15 - 26kg - tego nie lubie robić

E. wypady
2x12
1x15 - 16kg - blleehhh
1x15 - dalej nie lubie, ale staralam się schodzić niżej :)

F. pompki
15 x parapet
10 x przy parapecie
Tu w ogóle porażka, łapki się tak trzęsły ze nie dałam rady zrobić ani jednej męskiej :(
10x przy ścianie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dzień 16 - DNT
Warzywka : marchew, pare oliwek, cebula, ogórki małosolne własne
Picie : kawa, woda
Suple : jod, kompleks wit, selen, tran, żelazo




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Trzy najczestsze czynniki uposledzajace prace jelit i system trawiennego to gluten, nabial i straczki. Jak dziala cala rura (a wiec i reszta organizmu) zalezy od dobrego zakwaszenia zoladka i dobrej flory bakteryjnej w jelicie, a ta u znakomitej wiekszosci z nas wskutek uzywania antybiotykow, przewaznie lezy. Mozesz miec rozszczelnione jelito. Moczysz brazowy ryz przed gotowaniem? Bo kwas fitynowy z nim zawarty rowniez uposledza prace jelit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Hmm nawet jak nie jadlam nabialu i glutenu problemy byly. Chyba ze na zbyt krotko odstawilam. Antybiotykow raczej unikam, bralam raz na przestrzeni paru lat na angine. Zakwaszalam tez zoladek octem jablkowym ale tez pewnie za krotko, bo to bylo obrzydliwe. Ryzu nie mocze, nie wiedzialam o tym. A po straczkach nawet wymoczonych byly mega wzdecia. Kiedys myslalam ze mam zespol jelita drazliwego ale to nie potwierdzone. A w sytuacjach stresowych to dopiero masakra w kibelku, tydzien wakacji z dala od miasta i na spokojnie i bylo wszystko ok. Musze poszukac o tym rozszczelnionym jelicie, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Lena poczytaj na blogu tluste zycie, sporo informacji. Ocet jablkowy to taki naturalnie fermentowany powinien byc, metny, bo wiekszosc w sklepie to spirtyty sa. I wtedy nie jest taki beee. Mozna dodac wieczorem do wody lyzeczke miodu i zostawic na noc i rano dodac octu. Warto uporac sie z jelitami i dojsc co w nich nie gra. Uposledzona praca jelit ma rowniez wplyw na tarczyce i tak sie kreci :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Wlasnie wiem i czytalam tluste zycie tylko jakos wnioskow nie wyciaglam. I tego octu lepszego poszukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Lena ja odstawiłam gluten na początku grudnia i też wielkiej różnicy nie czułam ale od jakchś 3 miesięcy cera mi się poprawia i mniej wzdyma a na pewno łatwiej wyśledzić po czym
Żeby jelita się zaleczyły potrzeba dużo czasu, często dopiero po 3 miesącach zaczyna się odczuwać jakiekolwiek rezultaty.

jeszcze planuję odstawić nabiał ale ceżko mi idzie bo kocham kawę z mlekiem
Jak karmiłam dzieci z alergą, to nie miałam problemu, żeby odstawić a teraz sama dla siebie jakoś się ociągam

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dzień 17 - DT
Warzywka : marchew, cebula, sałata, pomidor
Picie : kawa, woda, woda z octem jabłkowym
Suple : jod, kompleks wit, selen, tran, żelazo

Rzabo czyli trzeba odłożyć na dłużej tak? No to spróbuje jeszcze raz, wracam do bezgluta, odstawie na razie strączki, zostawie sobie tylko te troche serka :P Mleka do kawy pije może z 20ml. Zobaczymy jak będzie z tymi jelitami.
Kupiłam ocet jabłkowy mętny, odrobinke mniej obrzydliwy:)

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
1x12 - 35,5 kg 1x12 - 38kg
1x15 - 33 kg
1x15 - 31kg
1x15 - 28kg

B. RDL
1x12 - 38kg 1x12 - 40,5kg
1x15 - 38 kg
1x15 - 36kg
1x15 - 28kg

C. wyciskanie sztangi skos góra
1x12 - 23kg 1x12 - 25,5kg - tu już mega cieżko
1x15 - 23,5 kg
1x15 - 21kg
1x15 - 18kg

D. wiosło sztangą
1x12 - 35,5 kg 1x12 - 38kg
1x15 - 33 kg
1x15 - 31 kg
1x15 - 28kg

E. wznosy z opadu
2x12
1x15
1x15
1x15

F. plank
30s, 25s
30 s
30 s
25 sek


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
3 miesiace bez wpadek to minimum ale lepiej co najmniej pol roku

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Pół roku..no to jest wyzwanie :(

Dzień 18 - DNT
Warzywka : cebula, ogórki malosolne, pomidorki, papryka
Picie : kawa, woda, woda z octem jabłkowym
Suple : jod, kompleks wit, selen, tran, żelazo

Męcza mnie ostatnio koszmary, ale takie poryte że szok. A upał mnie dobija :P




Zmiana na ryż bo zapomniałam, że ma być bezglut







Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-08-07 12:48:41

Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-08-07 12:50:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktor sportow silowych/trener Personalny POznan

Następny temat

Pierwsza próba- FBW+ dieta- prośba o ocene i błogosławieństwo;)

WHEY premium