SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuścioszek z niedoczynnością :P

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2143
Ale obciążenie jest chyba ważniejsze niż ilość powtózeń? Nie ma nic złego w niewykonaniu pełnej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
No to spartolilam.. Ale się poprawie przy następnych ćwiczeniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dziś będzie dzień łażenia (wg zaleceń Kokosika :D) Mam zakwasy pupne po wczorajszym :D
A jutro mój ulubiony dzień pomiarów :)

P.S Znów mam wrażenie, że robie się taka wysuszona.. Moja tarczyca chyba działa falami, raz jest ok, a raz susza.. a ciągle tylko chodze i spijam..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
No i wykrakałam... jakoś czułam, że nie będzie spadków w tym tygodniu. Także troche kapa. Nie wiem czy coś kombinować czy czekać na pomiary z przyszłego tygodnia..
Waga 105.1 kg;P
Zawsze na tej misce czułam się głodna a ostatni tydzien był jakiś inny pod tym względem.
Za pare dni zmieniam również dawke Euthyroxu (wg zalecen endo) przechodze z 88 na 100.

Kurcze niektórzy chudną od samego wyczyszczenia michy... buu...buu
Za kare ide robić trening "A" - potem dorzuce.






O matko umieram...
1) Wznosy nóg z leżenia :
3 x 15
2) Wspięcia na palce obunóż
1x15 - 20,5kg 1x15 - 20,5kg 1x15 - 23kg
3) Przysiady klasyczne ze sztangą
1x15- 20,5kg 1x15- 20,5 1x15- 23kg --- to był koszmar po prostu.. oczywiście dupce daleko do ziemii
4) wejście na ławkę z hantlami
2x15 -20,5kg 1x10 - 23kg
5) wznosy z opadu
3 x 15- 5kg
6) Pompki klasyczne max powtórzeń:
2x15 1x10 - oszukancze przy ścianie
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
1x10 - 20,5kg 1x10-20,5kg 1x5-23kg -- tu mi technika kuleje, lewą łapke mam słabą, następnym razem będzie z hantlami
8) Pompki w podporze tyłem :
3 x 15
A tak ogólnie to myślałam, że się porzygam, popłacze, umrę i moje koty mnie zjedzą :P
Lece do roboty :)


Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-03-02 09:14:17

Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-03-02 09:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
LenaAdams
Kurcze niektórzy chudną od samego wyczyszczenia michy... buu...buu


Nie buuuczać mi tu Patrz - minął tylko miesiąc, masz michę na przyzwoitym poziomie - nie ma co marudzić. Ja nie zmieniałabym na razie nic, zwłaszcza, że wchodzisz na wyższą dawkę leku (w takim przypadku trzeba czekać około 4-6 tygodni na ocenę efektów zwiększonej dawki).
Robisz swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
nie łam się , będzie dobrze , zaciśnij zęby i przełknij kryzys . Ciśnij dalej , dziewczyny tu wiedzą co mówią , mają ogromne doświadczenie przecież .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Kokosik
LenaAdams
Kurcze niektórzy chudną od samego wyczyszczenia michy... buu...buu


Nie buuuczać mi tu Patrz - minął tylko miesiąc, masz michę na przyzwoitym poziomie - nie ma co marudzić. Ja nie zmieniałabym na razie nic, zwłaszcza, że wchodzisz na wyższą dawkę leku (w takim przypadku trzeba czekać około 4-6 tygodni na ocenę efektów zwiększonej dawki).
Robisz swoje


Ale ale...no dobrze, nie będę buczec...:D dzięki Kokosik ze czuwasz, Twoje rady są nieocenione i sprowadzasz mnie na ziemie:D

A na przyzwoitym poziomie to znaczy ze mogłoby być lepsza? Wiem ze kurak ale wolnowybiegowy, a na rybki muszę mieć dzień bo tak to nie przepadam :)

Dzięki dziewczyny.. Będę ciała dalej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Chodzi mi o to, że się nie głodzisz i masz bardzo przyzwoitą ilość kalorii a leci To, że powoli to powoli ale leci. Miesiąc temu tu i ówdzie było Cię więcej.
Waga ruszy na koniec zapewne u Ciebie. Grunt, że nie idzie w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dobrze, to juz będę grzeczna, będę zapieprzac i nie marudzić:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Kokosik
trzeba czekać około 4-6 tygodni na ocenę efektów zwiększonej dawki
Robisz swoje


Takie zapytanko..
Rozumiem, że te hormony zaczynają dopiero po takim okresie czasu działać? Bo ogólnie to euthyrox biore dopiero 7 tyg wg obliczeń. Jednak samopoczucie mi się poprawiło prawie od razu - placebo?

Miche wrzuce przy okazji :)



Oj mi brakło wegli w ostatnim, coś sobie przesune :)

Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-03-03 09:01:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktor sportow silowych/trener Personalny POznan

Następny temat

Pierwsza próba- FBW+ dieta- prośba o ocene i błogosławieństwo;)

WHEY premium