SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuścioszek z niedoczynnością :P

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wszystko w swoim czasie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dziś DNT
Wrzucam miche i ide grillować :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Wrzucam nowe pomiary (cos tam sie niby dzieje, ale to pewnie woda czy cus. Chociaz z uda sukcesywnie schodzi po 1cm/tydz :D:P) oraz miche na dziś. Trenio jutro




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no cos tam nawet sie porusza w pomiarach

wykrokito nei takie proste cwiczenie jakby sie moglo wydawac, ale psokojnei wszytsko ograniesz.
Pros kogos o pomoc na islowni, jak nie jestes pewna cwiczen lub nagrywaj filmiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
bziubzius
no cos tam nawet sie porusza w pomiarach

wykrokito nei takie proste cwiczenie jakby sie moglo wydawac, ale psokojnei wszytsko ograniesz.
Pros kogos o pomoc na islowni, jak nie jestes pewna cwiczen lub nagrywaj filmiki.


No sama się zdziwiłam, ale nie przywiązuje sie do tych pomiarów, bo to pewnie nie tluszcz :P
Nad wykrokami popracuje.. jak sie wylecze

Dopadło mnie coś, nie wiem czy przeziębienie zwykłe czy jakaś angina, ale zdycham.. do tego okres :( a do pracy trza iść.
Zrobiłam jakaś niby miche, ale jako jeden posiłek (bo to zapiekanka) i sobie to bede na raty jadła :) szkoda, że smaku nie czuje, bo wyglada apetycznie :P
Miłego i dzięki, że wpadacie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Hellouu
Wczoraj w końcu przeleżałam cały dzień w łóżku. Dziś odrobine lepiej - na tyle że do pracy pojde.
Moje miski ostatnio to kapa.. ciśnie mnie na słodkie, przez te cholerne truskawki. Slodyczy sobie co prawda nie kupie, ale wiem, że truskawki z tym śmiesznym jogurtem to też kapa ;( zjadłabym arbuza :P

W przyszłym tyg zrobie znów badania tarczycowe, zobacze co i jak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
no i zdycham dalej
15 schodów z 2kg truskawek było wyzwaniem :( nie moge się wyleczyć coś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Wrzucam miche, chociaż cieżko mi dojeść. Pare wpadek.

Niestety musze brać antybiotyk ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Dwa dni nieliczonej michy. Z grzechów tylko arbuz, a tak to meeeega pyszna własna pizza bezglutenowa z polędwiczkami i boczkiem i koktajl truskawkowy na mleku kokosowym wczoraj, a dziś curry z kury z fasolka i ciecierzyca, jajecznica.
Okropny ból żołądka po antybiotyku :(
Mam nadzieje, że od jutra wróce do trenio, albo pojutrze bo jeszcze badania tarczycowe jutro musze zrobić przed praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a bierzesz coś probiotyk?1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktor sportow silowych/trener Personalny POznan

Następny temat

Pierwsza próba- FBW+ dieta- prośba o ocene i błogosławieństwo;)

WHEY premium