SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuścioszek z niedoczynnością :P

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Micha na dziś

Tak się zastanawiam, dlaczego spadają obwody a waga ani drgnie? Tzn wiem, że obwody ważniejsze itp jednak czy tą samą zasade można odnieść do kogoś kto ma taka nadwagę jak ja? (mam 100kg mięśni?:P:P:D:D)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2143
Jeśli chodzi o brak funduszy na dodatkowe obciążenia, to widziałam gdzieś zdjęcia dziewczyny, która "dociążała się" butelkami z wodą. Napełniała małe butelki wodą, wkładała je do torebki a torebkę przyczepiała do hantli. Wątpię, czy jest to wygodne (bo to się przecież buja w prawo i lewo - chociaż można to potraktować jako dodatkową rozrywkę), ale jako awaryjne krótkoterminowe rozwiązanie może się sprawdzić (?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Tych butelek to troche bym się bała jednak. Ale mysle, że do konca tygodnia będzie sprzęt :) Tyle to jeszcze wytrzymie:)

Dziś "A", dużo lepiej niż ostatnio :D
1) Wznosy nóg z leżenia 3x15
2) Wspięcia na palce obunóż 3x15 (19kg) - myślałam, że mi łyde rozsadzi :D
3) Przysiady klasyczne z hantlami 2x15 (19kg) 1x10 (19kg) - ostatnia serie ledwo docisłam
4) wejście na ławkę z hantlami 2x15 i 1x10 (19kg)
5) wznosy z opadu 3x15 (5kg)
6) Pompki klasyczne max powtórzeń - przy ścianie 3x15
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 3x15 (9,6kg)
8) Pompki w podporze tyłem 2x15

Przy przysiadach boli mnie coś w okolicy kosci ogonowej z lewej strony, czyli pewnie coś robię źle.
Jednak dzisiaj naprawde się starałam dać z siebie jak najwięcej. Wiem, że to nic w porównaniu z niektórymi dziewczynami tutaj (szacun) ale bede cisła dalej :D Chociaż sprawy pracowe się skomplikowały, dopóki kogoś nie znajdą to będe w pracy 12h codziennie :P Więc zostaje mi wstawanie o 6.30 zeby zdarzyć poćwiczyć :P

A tak w ogóle to waże ...105kg :D hahaha (za to w cyckach mieszczę się w stare bluzki:D)
Żarełko ..

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Łaź dużo Maszeruj, spaceruj, poprostu łaź kidy tylko możesz.
Waga ruszy z czasem. Ja mam takie osobiste odczucie, że przy niedoczynności ciało lubi "trzymać" kilogramy ale czemu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Staram się lazic ale juz czasem nie mam kiedyś. Bede kombinowac, lazic w pracy w kółko :) tez trochę nie rozumiem tej zależności bo czuje się lepiej, wygladam trochę lepiej ale kg bez zmian. Mogłaby ta tarczyca jednak sobie odpuscic:D ale i tak jestem zadowolona z obwodów. Chyba ze to tylko woda:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17079
Mam taki specjalny wykres w excelu, gdzie szukam korelacji między wagą a obwodami...na razie nie znalazłam :) cierpliwości z czasem ruszy i waga. Czasem kg trzymają się tez pomimo zdrowej tarczycy.

Zmieniony przez - terefere83 w dniu 2015-02-25 14:38:49

"Życie jest jak jazda na rowerze, aby utrzymać równowagę trzeba poruszać się naprzód"

http://www.sfd.pl/redukcja_terefere-t1037622.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Czekam wiec cierpliwie bo nic innego mi nie pozostało :) będę trzymać nadal mój rozkład i cwiczenia. Zobaczymy co się będzie działo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Micha
Trzeba iść zrobić gulasz z indyczka :)
Pa :)




Zmieniony przez - LenaAdams w dniu 2015-02-26 07:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Trening - z braku czasu - przełożony na jutro.. Iiiiii mam w koncu gryf :D zamontuje wszystko i będziemy jechac :)
Miseczka :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Hejo :)
Dziś dzień treningowy... "B"

1) plank max
1x26s 1x20s 1x 15s
2) Martwy ciąg sztanga
1x15 - 18kg 1x15 -18kg 1x15 - 12kg
3) Wykroki z hantlami
2x15 - 18kg 1x15 -12kg
4) wiosłowanie sztangą
2x15 - 8,6kg 1x15 -7,4kg
5) wyciskanie sztangi leżąc
2x15 - 18kg 1x15 -12kg
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
3x15 - 8,6 kg na dwie ręce
7) uginanie przedramion
2x 15 - 7kg 1x15 - 5,8kg
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)
3x15 - 5,8kg

Nie chciałam zmniejszać ilości powtórzeń a nie dałam rady zrobić 3 serii więc musiałam wszędzie zmiejszyć obciążenie. Jednak i tak całkiem nieźle mi poszło (w moim odczuciu) bo myślałam, że zrobię tylko 2 serie a jednak się udało :)
Jestem z siebie dumna (oczywiście nie z tego, że się spasłam:D) bo powolutku pokonuje swoje ograniczenia :D

Powoli też będę inwestować w kolejne obciążenie :)
Wrzucam oczywiście miche na dziś i lece na zakupy :)

Pozdrawiam







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktor sportow silowych/trener Personalny POznan

Następny temat

Pierwsza próba- FBW+ dieta- prośba o ocene i błogosławieństwo;)

WHEY premium