SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specjalny konkurs tylko dla płci pięknej-już w marcu !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
Masti nie atakuję ciebie tylko po prostu tak odbieram twoje poczynania ,a że ty tylko achów i ochów potrzebujesz dla oceny swoich poczynań to twój problem ,sam wiesz że dużo osób inaczej widzi wiele spraw niż ty ,nie zawsze to co proponujesz musi być najlepsze i najwspanialsze bo ty to proponujesz
nie umawiałem się z tobą w żadnej sprawie
sam pisałeś i tłumaczyłeś innym że dzienniki nie są naszą własnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
wycwiel
O ! masti a mógł byś napisać w jakich konkurencjach organizowałeś MP jeżeli to nie jest atak na Twoja osobę oczywiście .
A ten plank to jak ma być nagrany z boku czy obojętnie jak ?
Wg mnie to najlepsza wersja jest z boku.
Wydaje mi się, że w tej konkurencji wygrałbyś w cuglach.
Pompki wielokrotne to doskonały trening do planka na wytrzymałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607879
Ja się zgadzam z Madzią, można zrobić porządnie planka i wytrzymać tylko kilkanaście sekund a nożna zrobić byle jak i trzymać minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No też prawda można pozycje plank utrzymać na różne sposoby więc jak to mozna porównywać robiąc zawody ?
Chyba tylko i wyłącznie ze względu na umiejętności utrzymania pozycji plank w jak najdłuższym czasie bez zagłębiania się kto jak bardzo się spina i napina żeby utrzymać tą pozycję
Jak by co to ja chętnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Robimy filmik z plankiem,najlepiej z boku-liczy się czas trzymania prawidłowej sylwetki.
Tu w klubie pilnowali tego instruktorzy.
A tu w temacie będziemy pilnować ja i ojan.
A do tego wstawiamy zdjęcia naszego planka z boku z wpisem czasu.

Od razu uprzedzam -to wyzwanie bez nagród,tylko własna satysfakcja a czasu mało bo do końca miesiąca`
I oczywiście dla pań i panów.


Wycwiel-na jednych mp w kulturystyce federacji IBFA w 2013 nawet byłeś osobiście,ale oczywiście startowałeś w wielokrotnym wyciskaniu.
Dodatkową atrakcją był tam konkurs na pozę Bobby Pandour

Dwa razy organizowałem mistrzostwa Polski w Muscle Up,dodatkowe konkurencje to było podciaganie na drążku z obciążeniem 20 kg i pompki grupowe na komendę-kto został,ten wygrywał.
W pierwszej edycji sędzą był nasz drazekm-ale w cześci eliminacji w internecie.
A w drugiej edycji drazekm nawet startował-w muscle up i pompkach na poręczach.

Za każdym razem startowało ok 100 uczestników.

Jawor-nie podoba się tobie co tu organizuje,to nie wchodź do tematu z tekstami mnie atakującymi a nic nie wnoszącymi do tematu.
I tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607879
Do końca miesiąca czyli w sumie tylko jutro zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
W 2013 trochę nie bardzo pamiętam co tam było wyciskane ( jakie obciążenie ) ale na pewno nie szczególnie wypadłem ani ja ani nikt z zawodników WW .
W tym czasie przechodziliśmy z formuły bez ograniczeń czasowych na formułę z ograniczeniem czasowym próby i okazało sie że musimy zmienic sposób trenowania .
Plank nagrałem na szybko do wieczora iti powinien zdążyć przegrać go z kamery chyba że to nie taki plank
Powiem że dla mnie to trudniejsze od pompek ten bezruch mnie wykańcza
Ale jak by była jakaś dłuższa rywalizacja ( nie jednodniowa) to się piszę na nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
Wycwiel - będzie w kwietniu plank
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607879
W kwietniu zwykle zaczyna się KNL więc może to będzie jedno z zadań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blog treningowy - motywacja do pracy

Następny temat

Kto byłby najlepszym ministrem Sportu?Wybory Parlamentarne pażdziernik 2023

WHEY premium