SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specjalny konkurs tylko dla płci pięknej-już w marcu !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Wycwiel-pędzię co koń wyskoczy (Czarny ) i oceniam twojego planka.
Bo jedyny zawodnik,który dał radę w dwa dni wstawić to ćwiczenie,nie może czekać.

Wynik lepszy niż na mojej siłowni ,techniki się tu nie będę czepiam-zaliczam,bo też nie wiem jak im zaliczano.

Ale tak od siebie :plank to nie ćw na brzuch ale na całe core(czyli wszystkie mięśnie tułowia,łącznie z nogami i barkami ).
Należy trzymać całe ciało w linii-stąd ta nazwa-plank,czyli deska.

Oczywiście mieśnie mamy wszystkie zaangażowane,bo ćwiczymy ,by wzmocnić je a nie korzystać,ze sztuczek by sobie je rozluźniać i wisieć jak strop Kleina .
Jak bym na miejscu oceniał-zwrócił bym uwagę na unoszenie bioder i rozluźnianie brzucha (zasada stropów Kleina).
Widać jak co jakiś czas się przełączasz na taki zwis ale nie jest to aż z taką przesadą,jak czasem na tego typu konkursach robią uczestnicy.
Tylko trenować,by nie wytrenowac mieśni?
Troche bez sensu ale to jest właśnie pułapka robienia wyniku ale wielu chętnie w to wpada.
Zdjęcie z wynikiem zrobiłeś w bardzo dobrym ułożeniu do planka a już podczas robienia wygladało to inaczej.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7286 Napisanych postów 12488 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87746
No masti ! to żeś mnie zaskoczył pozitiwo z tym opisem




Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-03-02 08:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Marzec już jest -realizujemy plan B

Zapraszam do konkursu na marzec,jak zawsze dla każdego :


https://www.sfd.pl/Training_fashion_2023__czyli_konkurs_SFD_na_marzec_2023-t1222211.html





Zmieniony przez - masti w dniu 2023-03-02 20:12:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blog treningowy - motywacja do pracy

Następny temat

Kto byłby najlepszym ministrem Sportu?Wybory Parlamentarne pażdziernik 2023

WHEY premium