SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam - jak już to tylko z Trec'iem :-)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dlatego prace rzucilem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ja narazie nie rzucam pracy musze zapłacici do konca prawo jazdy!! jakies jeszcze 2 miechy musze porobic!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja pracowalem aby zaplacic za prawko i za szkole ;) teraz mnei owalili na prawko 2 raz ;D i musze sprzedac troche rzeczy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
a kurde =D ja chcę już wtorek :D i wtedy się okaże czy się zwolnię z roboty czy też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
slayer no tak to bywa!! ja dopiero miałem 2 h jazd!!
chciałbym zdac za 1 razem nawet bardzo!! ale zobaczymy trzeba miec teraz w zyciu wiecej szczescia i znajomosci niz rozumu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
ja już tam mam 3 termin wyznaczony

Bez kitu gosciu od razu w okienku powiedział że jak nie zdam to mam iśc na douczenie do auto szkoły na 5 czyli koszt ok. 450 PLN nosz ****a teraz nie ma bata muszę zdać bo inaczej rezygnuje z tego


A od września prawo jazdy ma skoczyć do 2500 PLN bo nowe auta mają wprowadzać więc muszą kasę skołować a za Chevrolety jest przelicznik 2:1 dajesz 2 dostajesz 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no slayer teraz na szmal licza wszyscy wyscig szczurów ludzie sie nie sznauja, kazdy dla siebie wilkiem!! powiem wam dojdzie do takiego czegos ze beda sie ludzie zabijac za spojrzenie!!
-----------------> PATOLOGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
nei spinajcie sie tak panowie dystansu troche do wszystkiego...
a do mnie wlasnie przyszla nagorda z treca NE z katalogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
biernol siemasz!! hehh dobrze gadasz widac dobre masz podejscie do zycia!!

moze dzisiaj do mnie przyjdzie tez NE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
a ty tez wygrales?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najciekawsze tematy w dziale-TRENING/DIETA/SUPLEMENTY

Następny temat

Pytanie o cennik firmy Trec

WHEY premium