SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam - jak już to tylko z Trec'iem :-)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
Siodema zabardzo sie nią podniecasz

Faktycznie mogles prosic ją o numer a tak to teraz moze tylko konika ****** :P i pomyslec o niej.Mogles chociaz zdjecie zrobic

Ja Panowie jestem dzis po klacie - gorąco wsilowni forma spadla sila tez... - nie wiem czym to jest spowodowane :/ dzis sie zaczal 6 tydzien cyklu i ostatni... Zobaczymy jak spadki po cyklu zeby tylko nie wrocic do starej formy :/

W wakacje chyba bede tylko w piwnicy cwiczyl bo tam chociaz chlodno jest

Pozdro chlopcy i dobranoc :-*

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
****a no moglem zaluje ze nie wzialem w **** sie teraz w dupe gryze przez to

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Kiedys jak na mecz jechalismy to moj kumpel wzial mp3 siostry a tam leciala taka muza : "pani w obowniczym miala taki ruch, ze az sie jej buty rozeszlyyyy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Pogodno:) Fajny zespół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Ale ta muza sie wszystkim wkrecila i kazdy nawet na rozgrzewce to spiewal. Gralismy na lidera wtedy po pierwszej polowie przegrywalismy 1:0 a potem wygralismy 1:6 hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Oni wszystkie takie mają:D Ja w weekend debiutuję w lidze powiatowej w ostatniej kolejce. To liga niższa niż B-klasa, ale cóż pokopać sobie fajnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
No ba :) No to zycze powodzenia. Na mobilizacje obejrzyj to:

www.adam.owczarz.wrzuta.pl/film/71MZYHWpPO/szalony_futbol

Zmieniony przez - Cybul08 w dniu 2008-05-13 08:18:28

Zmieniony przez - Cybul08 w dniu 2008-05-13 08:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja pamiętam jeszcze jak grałem w IV lidze to zawsze wygrywaliśmy z drużynami z czołówki, a przegrywaliśmy z dołów tabeli. Mobilizacja była kiepska. Niestety klubu już nie ma, to trzeba po wioskach grać:D Można to nazwać sportami ekstremalnymi, bo w niektórych drużynach na prawdę grają masakratorzy i trzeba uważać, żeby poważnej kontuzji się nie nabawić. To jest ogromny minus niższych lig.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-05-13 08:21:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
witam ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najciekawsze tematy w dziale-TRENING/DIETA/SUPLEMENTY

Następny temat

Pytanie o cennik firmy Trec

WHEY premium