SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Interesuje mnie zrzucenie kilku kilogramów (zdjęcie możecie
zobaczyć w profilu, choć teraz mam nieco mniej tłuszczu, nieco większe ramiona i tą samą wagę i zeszła mi opuchlizna widoczna na zdjęciu) jednakże nie chciałbym tracić zarówno tłuszczu jak i mięśni tylko trochę tłuszczu. Mogę stracić 3-5kg w czasie 6-8 tygodni od 10tego marca (8-10 marca zawody
MP. juniorów w zapasach i wolę wystąpić w ciężkiej kategorii
do 130kg, waze 98-101 zalezy od dnia)
także interesowałyby mnie głównie suplementy na spalanie tłuszczu i ochronę tkanki mięśniowej. Nie mogę brać aspiryny
(uczulenie) więc suplementy które ją zawierają odpadają.
Interesują mnie przede wszystkim praktyczne doświadczenia,
więdzę teoretyczną posiadam, jednakże duża ilość sporów
i sprzecznych wyników badań na temat działania poszczególnych produktów prowadzi do dezorientacji.

Dziękuję za każdą odpowiedz i pozdrawiam.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wszystko już zostało powiedziane.. w sumie nic nowego nie odkryliście.

btw gochan - fajne zdjęcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Moze zaczne od antykatabolikow, najlepsze beda duze ilosci aminokwasow, do tego HMB lub/i Glutamina. Wtedy nawet przy zwyklej diecie redukcyjnej (zmniejszenie ilosci ww w diecie i zwiekszenie bialka) oraz aerobach zachowasz mase miesniowa spalajac tluszcz. Skora ECA odpada to chyba taka opcja byla by dobra.
Niech wypowiedza sie jeszcze inni.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Proponuje tussipka z mocną kawą dwa razy dziennie -to ma też dobre działanie termogenne a nie ma aspiryny.Wiem bo tak wcinałem ubiegłego lata i poszło 5 kg w miesiąc.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Dokładnie tak jak pisze Mawashi.Jeśli chodzi o aeroby,to ja najlepiej spalałem tłuszcz robiąc je rano na czczo(tylko wieczorem poprzedniego dnia i rano zażyj HMB).U Cybera jest kilka spalaczy bez aspiryny(kwasu salicylowego):Prolab-Metabolic Thyrolean i Thermogenic Throlean-oba zawierają HCA,ten drugi ma też efedrynę i kofeinę,ale bez aspiryny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
A efedryna ma Gochan to do siebie że spala tłuszcz jednocześnie chroniąć mięśnie (zmniejsza ilość kortyzolu po treningu)

Więc proponuje kupić u cybera jakiś stack ale bez aspiryny jeśli ona Ci szkodzi

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
czesc gochan ja tez sie bawilem dlugo w zapasy styl wolny ( czeczot wola) i wiem jak to jest z ta waga :) ja bym ci proponowal zmniejszyc troche weglow (ale stopniowo) i przy tym brac duzo katabalikow jw juz pisali i nie sluchaj marcopolo ktory poleca ci tusipke ( to przeciez efedryna, a jak sam powiedziales startujesz w zawodach MP ) wiec jak cie zlapia to wiesz:( a poza tym widzialem jak paru kolesi to na zawodach bralo wygrywali ale tylko jedna, dwie walki a potem przestawalo dzialac i poplyneli.... poza tym na efedrynie nie chce sie jesc a ty przeciez potrzebujesz odpowiednia ilosc skl. pokarmowych wiec sam wiesz jesli bym musial wybierac suplement to moze skusilbym sie na ten matabolic thyrolean
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Tak mi sie wydaje panie ROZEK ze -po pierwsze to ma to brac by zrzucic wage a nie na zawody wiec kazy myslacy odstawi to odpowiednio wczesnie, a po drugie chcialem Cie zapytac czy brales kiedys termogenica z mahuang -bo ja tak i działenie jest dokladnie takie samo pobudzenie i brak apetytu.Ponadto skoro prohormony daja pozytywny wynik testu na doping to mahuang jako roslinny odpowiednik efedryny moze dac równiez -efedryna to jego syntetyczna postac.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Odradzam HCA z Hiteca.Szmelc jak nie wiem. A tak a propo to chciałbym wyciskać tyle co ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Rozek - ja mowię o czasie PO zawodach, na zawody jadę do 130 bo wolę tę kategorię, a spalac chce POTEM
Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
I serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
hej marcopolo ja nie proponowalem mu przeciez tego suplementu na bazie efedryny tylko ten matabolic thyrolean a to ponoc nie zawiera pochodnych efedryny? wiec nie musisz wyjasniac :) a jeszcze mam pytanko moze sam to brales? jesli tak to jakie miales odczucia? i co tam takiego jest w sładzie bo cyberpaker wyjasnial ze tam jest jakas substancja wplywajaca na tarczyce i przyspieszajaca w ten sposob przemiane materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
polecam CLA i trening aerobowy - ja sobie chwale taka kombinacje. Poza tym na wzrost wydolnosci i jednoczesny spadek masy dobra jest Tyrozyna, BCAA, lecytyna no i ...efedryna. Sa specjalne preparaty ECA z efedrynka ale sama efedryna jest u nas nielegalna. Co by nie mowic walniecie 6 tussipków przed treningiem powoduje ze moge go przedluzyc o 100% i garowac z rownym zapalem :)

civic

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chudy i nie byk- pomocy!!!

Następny temat

mega mass

WHEY premium