SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SheWolf/Blog/Czyli Wilczyca w akcji gubienia i atrakcji!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm... pierwszy raz sie spotykam z czyms takim jak struktura brzucha... przeciez głownymi przyczynami otyłosci brzusznej jest tłuszcz, a jak tluszcz moze miec jakas strukture - bzdura...

Don't worry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No fakt czy "przyjaciolka" zdefiniowala co rozumie pod slowem "struktura brzucha"
I zaloze sie ze ona sama nie ma kraty, a po szkole baletowej to dziewczynki w wiekszosci anorektyczki, problem z brakiem okresu dotyczy ich w najwiekszym procencie
I nie porownuj sie do baletnicy bo ona jak oberwie to poleci dalej niz widzi, chyba reperzentujesz inny typ osobowosci a nasze cialo jest odbiciem naszego charakteru


Trening ma byc krotki, trenujesz silowo by zmeczyc miesnie, a dokladnie rozwalic jak najwieksza ilosc wlokien. Jak bedziesz sie rozwlekac, to efekt jest gorszy. Od aerobow masz swoje SW. Silownia ma ci zwiekszyc sile i wytrzymalosc.
Pamietaj ze treningi takie jak wczoraj robisz maksymalna predkoscia jaka dasz rade, i ciezaru sobie doloz gdy ci za lekko machanie idzie.

Tak w ogole to chcialabym widziec co tydzien wymiary i podsumowanie male diety, czyli ile srednio kalorii wsunelas w jakim rozkladzie wrazenia silowe itd...

Dostalam ale maz zabral sie za kompa wiec nie moglam doslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
:)

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi humor mi się poprawił;D;D;D

A ona też kraty nie ma;D

***
Obli :

Czy podsumowanko ma polegać na :

*podaniu wymiarów (wszystkich?)
*podaniu wagi ?(tu jest problem ponieważ waga mi się zepsuła:(
*na czym ma polegać rozkład kalorii?

1*wrażenia siłowe ->ciężko lekko itp?

Będę robiła takie posumowanka co poniedziałek (Czyli jutro 1 podsumowanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wlasnie wyslalam , mam nadziej ze przejda.

Anorektyczki kraty nie maja
Jak nie masz wagi, nie szkodzi nas interesuja i ta wymiary.
No wiesz jaki rozklad trzymalas i jaka kalorycznosc, mniej wiecej srednio w czsie tygodnia i jaki to wplyw mialo na treningi

Z silowych dawaj po treningu ale tak na podsumowanie tygodnia co myslisz i ogolena wrazniea z silowych i diety, jeszcze wiecej bedziesz miala. Proponuje zapisuj co jesz musisz wiedziec co sie dzieje jak reaguje twoj organizm, bedziemy sprawdzac wszytskie wegle jak na nie reagujesz. prawda jest ze z tym brzuchem masz slabsza wrazliwosc insulinowa, ale faktem tez ze jak zmniejszysz ilosc tluszczu to ona sie podwyzszy. Musisz wiedziec jak reagujesz na ilosc wegli i jak na poszczegolne wegle, bys znalazla optimum dla swojej diety, w ktorym masz rownowage miedzy sila, sprawnoscia, i nietyciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba było jej prostego walnąć :)
Co do brzucha, ja np. czytałem w KiF, że komórki tłuszczowe to tak jak balony - nawet jak się je przebije to zostają chociażby malutkie, więc raz "nabytej" komórki tłuszczowej nie można już zlikwidować całkowicie, zawsze zostaje jej jakaś część w nas,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
Sevrond

To niestety racja. Chyba,że walnę sobie odsysanie ZA RADĄ KUMPELI
odessane kom nie wracają ;P

Obli
Ale ja się cieszę,że mi doradzasz:) Czuję się jakbym miała swojego prywatnego trenera i panią dietetyk w jednym:) Wszystko ladnie podochodziło:)
Obli ...kurczę a jest coś co ja mogę zrobić dla Ciebie?
***

Dzisiejszy dzień to dzień regeneracji.
Trochę się podziębiłam i temperatury dostałam (38 stopni).
Na siłkę pójdę jutro po kickboxingu:)
Uczę się dopiero ćw od Obli więc aż tak się nie forsuję.

Chociaż przynam,że po wczorajszym treningu zakwaski są zwłaszcza w okolicy barków i brzucha:)

DIETA:

Śniadanie(późne bo po 11 ->pospałam dziś dlugoo) :60 g owsianych +50ml mleka 0% + 50 ml wody + łyżka cynamonu + 40g migdałów +warzywa +1 jajko

2 sniadanie : 2 jajka +180 g tuńczyka +2 kapsuly oleju z rekina + warzywa


Obiad : 50 g ryżu + 100g fasoli (mieszanka szparagowej ,jaś,mung, i czerwonej) 30ml oliwy z oliwek +kiełki rzodkiewki (okolo 30 g) +lyżka budyniu + bardzo,bardzo dużo warzyw

Kolacja: 125g twarogu + 25ml oleju lnianego +10 g migdałów + 50 g tuńczyka

RAZEM OK 1800KCAL


Pierwszy bilans B/W/T : 193/105/112 * Czyli chyba źle mi to idzie:(:(:(:(:(

Nie wiem czy dokładnie to wyliczyłam...ale tak mniej więcej jest +/- 10

Zmieniony przez - Shewolf w dniu 2009-10-18 17:56:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
sevrond ma racje komówrki tłuszczowe nie giną całkowicie a jedynie wysychają. ale nie przejmuj sie żadnymi bzdetami co c mówią koleżanki, jak będziesz się trzymać diety i ćwiczyć dalej mądrze to za jakiś czas na pewno będziesz zadowolona z efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Widzę, że koleżanka ładnie Ci nagadała ... ;/ na pewno jak emocje opadły, to już się tym nie przejmujesz, prawda? :) Bo po co ... mi mój facet mówi, żebym z koleżankami na zakupy nie chodziła, bo zawsze najgorzej mi doradzają hehe :) Oczywiście to nie reguła :] więc lepiej do takich wypowiedzi podchodzić sceptycznie... Ty wiesz swoje a ona widocznie sama ma problem z sobą skoro takim tekstem dowaliła ...
Jeśli chodzi o analizę co tydzień to świetny pomysł! Mogę zgapić? :P :)

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wolfi - a jaki bilans mial byc?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-10-18 22:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Mądry ten Twój facet Laurynkaskoro mówi to co i ja myślę czyli : żebym z koleżankami na zakupy nie chodziła, bo zawsze najgorzej mi doradzają hehe

Shewolfik
A Ty w ogóle sobie takich uwag do serduszka nie bierz

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Granathar - czyli wycinka a potem jadziem z koksem %-)

Następny temat

co zrobic zeby "byc szerszym w barach"??

WHEY premium