SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SheWolf/Blog/Czyli Wilczyca w akcji gubienia i atrakcji!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Wilczku z ciebie to tylko przykład brać, mnie w najbliższej przyszłości też czeka dużo zmian jeśli chodzi o trening. Patrząc na ciebie motywuję się
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To nie jest duzo tluszczu, jedz sobie tez tlustrze miesa i nie zapominaj o tlustych rybach, calych jakach itd... Kotroluj sile na treningach i jakby co to sobie dodaj troche wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowe tłuszcze, są dobre, tylko dość kaloryczne. Masz kcal skontrolowane? Postanowiłaś już ile obetniesz od zapotrzebowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
Tak Obli mi powyliczała.

Przez stare glupie diety tak sobie wkodowalam,że każdy rodzaj tluszczu jest BEEEEEE. I jak jem twarożek z lnianym ,łososia czy orzechy itp. to wydaje mi się,że niedługo sama będę kapać tłuszczem;P


Dziś wieczorem czeka mnie 1 trening silowy od OBli ...rety ...trochę się tego obawiam;P

p.s Obli sama mam sobie sutalić ciężkość obciążenia ->prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
NO sama pierwsze treningi to zawsze takie badanie terenu na ile sobie mozna pozwolic, wez ciezar i jak bedzie lekko dodaj itd... nastepne juz beda lepsze bo bedziesz wiedziala jak tam progresja wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
Obli

Właśnie zauważyła,że nie rozumiem podstawowej rzeczy.Mianowicie :

jak mam 4x5w MC sumo... to ile razy mam robić to ćwiczenie?
Od 4-5 razy wytrzymać 120sek
Czy 4-5 razy i po każym 120sek przerwy?

I jak myslisz od ilu mogę wyjść? OD 40KG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
4 serie po 5 powtorzen

Absolutnie nie znam twoich mozliwosci. Zaloz 20kg zrob 5x, zaloz 30kg zrob 5x, zaloz 40kg zrob 5x i wtedy zoabczasz czy znow dolozysz 10kg czy wystarczy 5kg i znow zrob 5x. I tak to ma wygladac, znaczy ostatnia seria te 5 powtorzen ma byc z trudem, reszta jest taka stymulacja-rozgrzewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
Obli dziękuję serdecznie:)

Czy do push press jest mi ktoś potrzebny do podania sztangi? Czy sama dam radę? Tak samo do przysiadu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do push press to ja w całym moim życiu widziałem że wszyscy samodzielnie biorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz jak jestes w stanie wycisnac sztange nad glowe i to i ja podniesiesz. POstaw sobie sztange na stojakach i nie bedzie problemu z szerokoscia uchwytu itd.. A tak nawiasm mowiac by zarzucic sobie sztange na barki musisz wykonac to prawidlowo technicznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Granathar - czyli wycinka a potem jadziem z koksem %-)

Następny temat

co zrobic zeby "byc szerszym w barach"??

WHEY premium