SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/86paulina

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Dzień 83
DNT
supl: omega3, wit.C,ibuprofen,lempsip max
woda ok.1,mięta,zioła mnicha

Dzień 84
DNT
supl:omega 3,wit.C,lempsip max,ibuprofen
woda. 1,5l ,mieta,zioła mnicha


Miały być treningi ale nie dałam rady zrobić,mam anginę (początki)i czuję się okropnie.Wszystko mnie boli,gardło zawalone,katar,oczy mi łzawią.
Mam zapisany antybiotyk,ale próbuję leczyć się bez niego (za 2 tyg.mam testy odechowe na h.pylori i jeśli wezmę teraz antybiotyk to wizyta mi przepadnie)

Miski są czyste,czasem wpada więcej owoców, staram się liczyć co jem i wpisywać w dziennik.No i muszę bardziej picia wody pilnować bo przy chorobie słabo mi woda wchodzi.

Zmieniony przez - 86paulina w dniu 2013-07-05 14:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
PODSUMOWANIE KONKURSU 'SHAKE YOUR ASS WITH TREC NUTRITION 2013'

No to czas na podsumowanie.

Na początek chciałabym podziękować wszystkim którzy tu zaglądali,a w szczególności RUDEJ za pomoc,doradzanie (mimo mojego marudzenia na temat oponki na brzuchu ) Dziękuję :)

No i gratulację dla wszsytkich dziewczyn ,które ukończyły konkurs :)

Startowałam z rozkładem 2000 kcal 1135B/95T/150ww i tak też zostało do końca (przez pewien czas miałam +50 ww w dt ale szybko z tego zrezygnowałam)
Miski były przeważnie czyste i zgodne z rozkładem,poza ostatnim tygodniem kiedy niedojadałam przez chorobę.

Treningi najbardziej dały mi popalić w ostatnim miesiącu,kiedy sił miałam juz bardzo mało (był nawet moment,kiedy chciałam zrezygnowac z konkursu). Doszły do tego problemy żołądkowe przez które sił miałam jeszcze mniej.
Mało opisywałam treningi,ale nie jestem dobra w pisaniu,może kiedyś się rozkręcę

Jeśli chodzi o efekty to... Poprawiła się jakośc ciała,cellulit zaczął odpuszczać ale napewno mogło być lepiej, myślę ,że zabrakło tutaj doświadczenia a co za tym idzie i techniki, ale jak na poczatek to myślę,że nie jest najgorzej :)
Chociaż mam wrażenie,że moje ciało wyglądało lepiej tydzień temu i cellu było mniej (pewnie choroba,niedojadanie,mniejsze ilości wody, brak masażów i siedzenie w domu na doopsku itd. przez ostatni tydzień zrobiły swoje)
Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona ,że dotrwałam do końca. Zaczęłam lubić aktywność fizyczna

Co dalej....
Wiem,że jeszcze duuuużo pracy przede mną. Napewno musze dorobić trochę mięcha, pozbyć się oponki z brzucha.No i co najważniejsze -zamknąć w końcu diastasis (podczas konkursu nie zmalała ale też nie powiększyła się, dzięki ćwiczeniom wyrobiłam sobie skośne brzucha a rozstęp mięśni się nie poddaje :) )

Jako,że jestem poczatkująca i sama napewno nie uzyskam dobrych efektow dlatego bardzo prosze o dalszą pomoc Jeśli tylko szefowe będą chciały pomóc mi w doborze treningów i rozkładu to ja się dostosuję do wszystkiego

Podsumowanie pisane jak widac bez ładu i składu ale nie umiem pisac więc to co jest musi wystarczyć

Pomiary:(niebieski-początek, czerwony-koniec)
Wzrost 169

Nad biustem: 7777
Biust: 7979
Pod biustem: 6970
Talia:6161
Pępek: 7171
Boczki: 8181
Biodra:9193
udo: 4951
Łydka: 30 31


No i zdjęcia :














Zmieniony przez - 86paulina w dniu 2013-07-07 15:46:35




Zmieniony przez - 86paulina w dniu 2013-07-07 15:46:59




Zmieniony przez - 86paulina w dniu 2013-07-07 15:47:12

Zmieniony przez - 86paulina w dniu 2013-07-07 15:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
te dwa zdjecia w ubraniach... piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
postęp jest, na pewno wysmuklałaś, resztę trochę ciężko ocenić bo majty inne ale teraz bym trochę masy dorobiła no i weeź, węgle wyrzucać to zuo, na węglach dupa rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
chudzinka jesteś, gratki za dotrwanie do końca teraz troszkę masy mięśniowej i będzie idealnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12004
przepiękna zmiana! gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
ślicznie, gratuluję wysiłku - cieszysz oczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
ej, wyglądasz bardzo sexy w czerwonej spódniczce :) pupa się uniosła i jest dużo bardziej krąglejsza. gratuluję ukończenia konkursu i efektów, które osiągnęłaś, bo są i to extra!!!

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[ELITE Ladies] DT Arphiel 2013/2014 str34; str60

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition!/Sforcia

WHEY premium