SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba, plan do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Hm...rozpiętki w dzień siłowy?...To ćwiczenie izolacyjne/uzupełniające....



Chyba, ze mógłbyś tu ewentualnie wstawić tzw.rozpiętki kombinowane-ćwiczenie było wyjaśnione w jednym z eksperymentów pumy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
nitro wybacz moj ost to pewne niedomowienie ;), myslalem ze chcesz robić to jako FBW 3x w tygodniu... nie doczytalem postu albo cos nie mam pojecia jak to sie stało...:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
do Hubert81 a czy taki plan obiegowy to nie jest na wytrzymałosc ??????? niz na rzeźbe???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
w jego przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783


morepower o to chodzi ?
Puma usunął już temat, ale na szczęście wujek google ma go jeszcze w swojej pamięci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Tak, dokładnie o to chodzi W fazie pozytwnej wyciskasz młotkowo, w fazie negatywnej robisz ruch rozpiętkowy...Będzie nieco większy ciężar niż na rozpiętkach[ale jak ostrzegał Puma-nie przesadzaj z początku, bo może niemiło zaskoczyć]i ćwiczenie robi się wielostawowcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
Za tydzień w poniedziałek wypróbuję :)

Jak na razie po pierwszym treningu jestem zadowolony, szczególnie podoba mi się bieganie i w związku z tym postanowiłem rzucić fajki (w sensie paliłem od czasu do czasu, głównie do bro). Coś czuje, że jutro będzie hardcore z obiegówką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
buli to o czym mow hubert to obiegówka, jest na wytrzymalość, na mobilność, super dla fighterów i bardzo dobrre narzedzie na redukcji!!
Bo redukcja to poprostu zwykly trening silowy tlyko z urzyciem specjalnych narzedzi (obiegowki, powtorzenia w ostatnich cwiczeniach w wyzszych przedziałach, intewrwaly aeroby...) trening silowy musi byc, tak jak jest na masie. Redukcja to dieta odpowiednia + narzędzia, reszta to stala masowa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
dlaczeo az tyle powtorzeń? poćwicz w rezimie ekscentryczno-koncentrycznym to zobaczysz ze wystarczy 10-12 powtorzen.

go hard...or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
hh twoje podejscie jest cakiem inne od tego tu przedstawianego...
Iosc jest dobra pierwsza seria 20 a potem mniej minimum 12...
pozatym obiegówki to nie miejsce na bawienie sie w rezimy i inne badziewia. NIE na redukcji tym bardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masówki a aeroby

Następny temat

Trening na klatkę

WHEY premium