SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ronie220-nowy dziennik, nowa droga, stare metody.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
Witam


Nie będę się rozpisywał, gdyż większość powinna mnie tutaj kojarzyć Zakładam nowy dziennik, by powiała nutka świeżości. Od początku roku trzymam skrupulatnie diete i trenuje praktycznie codziennie. Wcześniej miałem epizod z zawodami w kategorii classic physique i mans physique . Nie liczyłem na dobre miejsce, ponieważ startowałem całkowicie naturalnie. W 2021 chce wrócić na scenę i tym razem coś ugrać. Zachęcam do śledzenia, bo kolokwialnie mówiąc będzie się działo.

Link do starego dziennika :

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html


I zaczynam swój dziennik od filmiku z siadow na 200kg. Poszło leciutko i każdy kolejny ruch głębszy. Ale dopiero opanowuje nowa technikę, wiec jeszcze nie czuje się w 100% pewny.



2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Pewnie to 100 kg nie sprzyja. A żeby było śmieszniej to ja ciężkie ćwiczenia na łapy (biceps i triceps) robię w okluzji żeby nie móc używać za dużych ciężarów. Bez tego na luzie by były większe, a tak nie da się, bo pompa wielka i szybciej odcina "prąd". Co do treningu, to jak będziesz jechał gdzieś na Podlasie, to daj znać. Jak tylko nie będę kwitł w robocie, to chętnie z Tobą zrobię trening.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
A w jakiej kategorii planujesz startować teraz??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
Dalej na czysto ?
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
nightingal
A w jakiej kategorii planujesz startować teraz??


Klasyczna sylwetka, dowale tylko nogi. Ale jak będę siadał 250kg to chyba musza być duże, racja ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1058
Będę obserwował :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
FighterX
Niekoniecznie.



Teoretycznie masz racje . W praktyce nie znam nikogo kto by siadał takie ciężary i miał male uda, tym bardziej kulturyści dla których dźwiganie klamotow jest tylko dodatkowym celem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
Co do mojego treningu, staram się by każda partia była stymulowana 2x w tygodniu. Czasem objętość jest ogromna a w treningu składanki , regresja, serie łączone a innym razem robie tylko kilka ćwiczeń i kończę. Słucham się organizmu a trochę go poznałem ćwicząc 11 lat.

Dzis lecialy barki i łapy:


1. Składanka: muscle snatch/ bradford press / press 4 serie po 10 każdego członu
2 . Składanka: wznosy boczne siedząc / Arnoldki / wyciskanie hantli 3 x 10/10/10
3. Seria łączona : face pull siłowo + wymach z opadu 4 x 12


1a Wyciskanie wąsko rampa 5
50/70/110/130/150kg x 5 lekko
1b Uginanie stojąc rampa 6
25/35/45 x 6 , ostatnio kończyłem na 75kg wiec dziś troche odpuściłem


W barkach praktycznie całkowicie porzuciłem ciężary. Dochodziłem już do 60kg hantli siedząc a barki się nie rozwijały. Postawiłem na objętość i stres metaboliczny.


Filmik z wyciskania wąsko . Zrobiłbym chyba z 7/8 ruchów. Kiepska perspektywa ale nie miałem gdzie telefonu położyć



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
n dobra, wstęp konkretny - wskazuje, ze przechodzisz na ciemną stronę mocy, tak jest :P ? Kibicuje
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
ronie220
FighterX
Niekoniecznie.



Teoretycznie masz racje . W praktyce nie znam nikogo kto by siadał takie ciężary i miał male uda, tym bardziej kulturyści dla których dźwiganie klamotow jest tylko dodatkowym celem.


No dużo zależy od przyczepów. U mnie nawet jak miałem największe uda w życiu to przy kolanie było cienko bo takie mam przyczepy. Był to okres że na bank miałem ponad 70 cm obwodu na górze W spodniach które mam z tamtego okresu dziś nogi latają jak w dzwonie). A siadałem wtedy swoje rekordy. Także różnie to bywa - szczególnie że w kulturystyce liczy się wygląd a nie obwód. No ale ciężar też potrzebny bo musi być konkret bodziec żeby szło coś do przodu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- trening

Następny temat

Materiały do nauki

electro
Polecane artykuły