SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronie220-nowy dziennik, nowa droga, stare metody.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Powiem Ci, ze dla mnie takim punktem odniesienia jest obwód pasa i talia. 50 w łapie ma wielu zawodników ale co z tego jak brzuchy rozwalone i talie jak kloce. Mi się to zupełnie niepodoba, a większość topowych polskich zawodników prezentuje takie sylwetki. Nie będę wymieniał Nazwisk, bo wywołam gownoburze Ale chociażby taki Big Majk, potwór, ćwiczy teraz z tego co widziałem pod sile z niejakim Kotem a w martwym bierze tyle co ja. Wielki ale w talii chyba ze 100cm. Ludzie jednak maja go za wzór, śmiechu warte.

Wszyscy patrzą na rozmiary aktualnych pro a nikt nie zwraca uwagi na proporcje. Arnold miał nieco ponad 80cm w pasie i 55 w ramieniu. I to jest osiągniecie. Nie można patrzeć tylko na ilość koni pod maska, ale budowę auta, wagę, napęd...itd 250koni ( nasza 42cm łapa) w sportowym małym coupé z turbina ( talia jak osa) potrafi pozamiatać 400 kucy ( 55cm w łapie) w wielkim suvie i wolnossącym silniku ( 100 w pasie ) . Warto przemyśleć.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To trzeba też mieć trochę szczęścia. Ja np jestem ciosany jak z pnia i mam szeroką talię. Gnatów nie utniesz. Podobnie jest w wieloma kulturystami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Zgadzam się, że warto dbać o odpowiednie proporcje zwłaszcza w sportach sylwetkowych, ale przy sportach siłowych po co Ci proporcje, jak jedynym wyznacznikiem jest to czy podniosłeś ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Czasem można dbać a i tak sylwetka jest "niesceniczna". Są sylwetki po prostu brzydkie. Takim przykładem na polskiej scenie był Guran. Dla mnie tragedia - nie wiem po co z takim układem mięśni pchać się w ten sport. ale nawet go czasem wysoko stawiali - czego nie potrafię zrozumieć.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-05-20 13:50:33

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
guran to sam nie wie do po dzis dzien, czemu czsem byl wysoko to samo zreszta karmowski hehe, za czasow arniego byli lepsi od niego (sam juz pisalem, na tamte czasy mial bardzo dobra sylwetke ale rowniez kilka bardzo slabych punktow) jak np. oliva czy nubret a przegrywali przez polityke i dlatego, ze byli czarni, dlatego weider sciagnal austryjaka do usa.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Potwierdzam Gurana, widziałem na żywo na scenie- tragedia

Ronie nie do końca tak z tymi autami jest
Widziałem spotkanie na światłach Jeep Grand Cherokee SRT z Nissanem 350Z
Jak w tym wielkim suvie opony skleiły asfalt to zacząłem szukać objazdu, bo myślałem, że nie będzie po czym jechać A Nissan to był taki Nisanik

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
To już skrajne porównanie, bo jeep ma 6,4l i prawie 500hp I nie wiesz co bylo dłubane pod maska. Ale z pewnością zostałby objechany przez 15 letnie audi rs. Ale auta to temat rzeka

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
lordknaga
guran to sam nie wie do po dzis dzien, czemu czsem byl wysoko to samo zreszta karmowski hehe, za czasow arniego byli lepsi od niego (sam juz pisalem, na tamte czasy mial bardzo dobra sylwetke ale rowniez kilka bardzo slabych punktow) jak np. oliva czy nubret a przegrywali przez polityke i dlatego, ze byli czarni, dlatego weider sciagnal austryjaka do usa.


Ja się nie zgodzę z tym, ze Arnold wygrywał dzięki polityce. Tak naprawdę większość ludzi ocenia go przez pryzmat aktualnej kulturystki. Nikt nie bierze pod uwagę, ze kiedyś były inne trendy. Jakie? Wystarczy chociażby poczytać jaki ideał sylwetki był promowany przez Vincea Gironde, a wiec trenera większości „ pro „ z tamtego okresu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- trening

Następny temat

Materiały do nauki

WHEY premium