SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronie220-nowy dziennik, nowa droga, stare metody.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronie , widać siedzi w Tobie ten gen !
Klasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
prosekto
Poczytałem tą Waszą dyskusję to aż się chce na siłownię wrócić...


A co tam się dzieje? Plecy wysiadly ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Generalnie cala góra odmówiła posłuszeństwa. Oba barki zwichnąłem, noge tez, tak że kość wyskoczyła ze stawu. Wszystko ostrzykiwalem komórkami macierzystymi - rehabilitacja. teraz już tylko basen i joga, a jak zdrowie pozwala koszykowka ;)
Ale to tam nie zanudzam, może od 2022 wrócę bo już półtora roku przerwy, ale mam co robic wiec nie tęsknie .

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosekto
Generalnie cala góra odmówiła posłuszeństwa. Oba barki zwichnąłem, noge tez, tak że kość wyskoczyła ze stawu. Wszystko ostrzykiwalem komórkami macierzystymi - rehabilitacja. teraz już tylko basen i joga, a jak zdrowie pozwala koszykowka ;)
Ale to tam nie zanudzam, może od 2022 wrócę bo już półtora roku przerwy, ale mam co robic wiec nie tęsknie .


No to ci nie zazdroszczę. Coś pomogłoby komórki macierzyste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Tak mi bardzo pomagają

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj cos mi walnelo w szyi, więc zrobiłem tylko obwody i interwały. Dziś w planie nogi, chociaż głową wciąż ciężko poruszać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Weź gorącą kąpiel i odpuść. Na wysuszajacych środkach typu rip jak coś "W kościach" boli to ch** a nie cwiczwnie

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak odpuściłem, że poleciala klata Znajomy po serii głównej podkusil żebym spróbował 200 i poszło nadzwyczaj lekko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
1. Wyciskanie leżąc rampa 5
50/70/90/110/130/160/180x4/200x1
2. Krzyzowanie linek wysoko/ nisko / wyciskanie z rączkami 4 x 10
3. Rozpiętki skos / rozpiętko wycisk / wyciskanie 4 x 10
4. Gilotyna na poziomej 4 x 12 + pompki na ziemi 4 x 12


I 10min interwałow




„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
ronie220
Tak odpuściłem, że poleciala klata Znajomy po serii głównej podkusil żebym spróbował 200 i poszło nadzwyczaj lekko.


Hahhahahahahaha <3

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- trening

Następny temat

Materiały do nauki

WHEY premium