SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronie220-nowy dziennik, nowa droga, stare metody.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Plecy

1. Podciąganie nachwytem rampa 5
0/20/40/ 60 x 2 zapas / 0 x 15
2. Wiosło polsztanga 4 x 8 + dropsety
50/70/90/110
3a ściąganie wąskim chwytem 4 x 12
3b wiosło polsztanga neutralny chwyt 4 x 10
3c ściąganie na prostych 4 x 10p


Udało się podciągnąć z 60tka przy wadze ponad 120kg, wiec coś tam siły jest. Nie wiem czemu bokiem się nagrało.





1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2947
witaj jak z dieta ?? dlaczego , jesli jeszzce liczysz na oko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Liczę makroskladniki, nie liczę kcal.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Ostatnio mniej czasu na wypiski. Ale tak pokrótce, w martwym poszło 270 x 4 lekko , na klatę 190 x 2 , myśle ze 3 razy do wywalczenia tylko mam strasznie wąska ławkę i łopatki puściły. Waga mniej więcej trzyma się na stałym poziomie, jednak zmienia się kompozycja sylwetki, fat schodzi a mięśnie rosną.

Cel do końca wakacji 200x 3 leżąc , martwy 300 x 3 i siad pewnie 220 x 3.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A jak miska - ile kalorii w siebie wciskasz teraz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
W zasadzie to tyle samo, tyle ze czyściłem jadłospis z syfu, jeśli syfem można nazwać jogurt slodzony i sok.

I jak widać na załączonym obrazku zostałem na starych śmieciach, nie ćwiczę w fitness clubie . Wole być sam lub maks z jedna osoba do asekuracji. Dziś na drążku 40kg x 7 pełny zakres...




1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Male odgrzanie kotleta: waga lekko w górę, tłuszcz i woda na pewno trochę spadły. W sierpniu prawdopodobnie redukcja. Siłowo nic konkretnego, bo przez upały trochę osłabłem. Jedynie klata 195 x 2, może niedługo ze 210 wycisnę.




2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Solidnie to wygląda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
ronie220
Plecy

Udało się podciągnąć z 60tka przy wadze ponad 120kg, wiec coś tam siły jest. Nie wiem czemu bokiem się nagrało.




Etam, bokiem to każdy potrafi, jakbyś robił w pionie, to byłoby trudniej

Pozdrawiam i trzymam kciuki
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Mam wrażenie (może mylne), że masz tendencję do unoszenia barków, zarówno na fotkach "klatka przodem", jak i podczas wyciskania. Ja ostatnio uczyłem się na nowo wyciskania w leżeniu i zauważyłem, że lepiej jest, gdy opuszczam sztangę powoli, odpowiednio układając całą obręcz "pod ruch". Napinam wszystko jak łuk i gdy dojdę do samego dołu, spinam mocno kaptur (retrakcja i depresja) i zaczynam pchać do góry. Jeśli opuszczam za szybko, następuje lekkie odbicie od klatki, sztanga idzie jakiś czas siłą rozpędu, później się zatrzymuje a u mnie do przodu idą barki i usiłuję dokończyć ruch barkami i tricepsem - kosztem klatki. Myślę, że warto się temu przyjrzeć i sprawdzić, czy tak nie jest - jeśli nie, to nie ma problemu. Pozdrawiam i gratuluję sukcesów.

"Nasza 42cm łapa w sportowym małym coupé z turbina ( talia jak osa) potrafi pozamiatać 400 kucy (55cm w łapie) w wielkim suvie i wolnossącym silniku (100 w pasie ). Warto przemyśleć"

Etam, może przy 100, ale do 110 w pasie nie podskoczy
3

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- trening

Następny temat

Materiały do nauki

WHEY premium